Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par Nākotnes Studiju foruma projekta vadītāju!

Ir izsludināta pieteikšanās Nākotnes studiju foruma 2019 projekta vadītāja amatam. Izmanto iespēju un piesakies līdz 15. septembrim!

Nākotnes studiju foruma mērķis ir kopā ar citiem augstākās izglītības politikas veidotājiem identificēt nepieciešamās pārmaiņas Latvijas augstākajā izglītībā, lai sagatavotos nākotnes izaicinājumiem un tendencēm. Foruma mērķis ir apzināt, kāda ir nākotnes izglītība, uz ko kopīgi virzīties, iepazīstināt ar inovatīvām idejām, sasaistīt tās ar darba tirgus aktualitātēm un perspektīvām un augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanu.

Esi ieinteresēts, bet vēlies uzzināt vairāk par projekta norisi iepriekš? Izlasi Nākotnes studiju foruma 2018 atskata rakstu vai noskatīties pilnu foruma ierakstu.

Projekta vadītāja pienākumos ietilpst:

  • pasākuma īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, pasākuma budžetam un kvalitātes prasībām;
  • organizatoru komandas atlasīšana un vadība;
  • pasākuma finanšu plānošana;
  • cieša sadarbība ar LSA valdi projekta īstenošanas gaitā – valdes atbalsts garantēts.

Vai tev padodas projektu vadīšana un ir vēlme ieguldīties sabiedrības informēšanā par augstākās izglītības attīstības iespējām? Piesakies, līdz 15. septembra plkst. 23.00 elektroniski uz lsa@lsa.lv iesūtot pieteikumu, kurā ietver savu CV, motivācijas vēstuli un projekta vīziju brīvā formā.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Biroja vadītāju Baibu Puisīti (baiba.puisite@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content