Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par pārstāvi Eiropas Studentu apvienības 84. Biedru sapulcē!

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos LSA pārstāvja vietai Eiropas Studentu apvienības (European Students’ union – ESU) 84. Biedru sapulcē, kas norisināsies no 1. līdz 8. maijam Tibilisi, Gruzijā. 

Biedru sapulces laikā notiks ESU valdes vēlēšanas, apstiprināti ESU Statūti, iekšējās kartības noteikumi, kā arī pārrunātas citas ESU virzienu noteicošās pamatnostādnes. 

Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 31.martam (ieskaitot). Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar LSA nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”. LSA nosegs viena delegāta dalību pasākumā (tas iekļauj dalības maksu un ceļa izdevumus).

Atgādinām, ka studējošo pašpārvalžu pārstāvji var apmaksāt delegātu dalību pasākumos no saviem līdzekļiem. Šajā pasākumā jārēķinās ar 180-400 eiro lielu dalības maksu, kā arī ceļa izdevumiem 300-400 eiro apmērā.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA sabiedriskās līdzdalības un starptautiskā virziena vadītāju Agati Mačtamu, rakstot uz agate.mactama@lsa.lv.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content