Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par projekta “Kam Rūp Students?” vadītāju

Latvijas Studentu apvienība meklē projekta vadītāju studentijas jauno aktīvistu seminārām “Kam Rūp Students? 2022”. Kandidātu pieteikumi uz projekta vadītāja amatu jāiesūta līdz 30. aprīlim (ieskaitot).

Līdz šim seminārs “Kam Rūp Students?” jau vairākus gadus ir bijis motivācijas un iedvesmas seminārs, kas vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos studējošo pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldēm un LSA kā institūciju, kas pārstāv studējošos, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Saistībā ar COVID-19 izraisīto pandēmiju, projekta norise jau 2 gadus ir bijusi uz pauzes, tomēr šogad ir iespēja realizēt projektu līdz šim vēl nebijušā veidā. Aicinām pieteikties interesentus, kas, saglabājot pasākuma pamatmērķi, var piedāvāt jaunas, līdz šim nebijušas idejas. Šī ir iespēja iedvesmot jaunos studentijas pārstāvjus, brīvi izveidojot jaunu projekta konceptu.

Projekta galvenā organizatora pienākumi:

  • Projekta īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • Projekta plānošana, atbalstītāju piesaiste un to atbildīga pielietošana;
  • Organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • Cieša sadarbība un informācijas sniegšana saistībā ar projekta progresu LSA Valdei.

Ja esi pietiekami atbildīgs, motivēts, spējīgs un māki vadīt organizatoru komandu – piesakies īstenot projektu! Izskatot pieteikumus, dalība iepriekšējo gadu pasākumos un pieredze to vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pieteikties projekta vadītāja amatam var līdz 30. aprīlim (ieskaitot).

Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums – CV un motivācijas vēstule ar projekta vīziju brīvā formā, kas sevī ietver projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.

Pēc pieteikumu saņemšanas ar amata kandidātiem norisināsies intervijas. 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Iekšējā virziena vadītāju Lāsmu Līgu Reisu (lasma.reisa@lsa.lv) vai rakstīt uz lsa@lsa.lv.

Did you like this article? Share it with your friends!

2 komentāru

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content