Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par Studentu līderu foruma 2019 dalībnieku!

Cik naktis negulētas, cik stundas smagi strādātas un cik daudz enerģijas ir atdots! Tu zini, ka tevī mīt līderis. Un tomēr tu jūties spējīgs darīt vairāk, gatavs celties augstāk un dot pretī visu, kas ir? Atklāj savu pilno potenciālu, sper nākamo soli!

Studentu līderu forums (SLF) 2019 norisināsies laikā no 8. līdz 11. augustam. Tajā jau pieredzējuši un kompetenti studentijas censoņiem pāries uz “nākamo līmeni”, iegūstot vērtīgas prasmes un zināšanas no dažādu jomu ekspertiem un industriju līderiem, kā arī pilnveidot prasmes praktiskos uzdevumos un komandas darbā. Ja jūties gatavs gan mācīties, gan dot Latvijas studējošo pārstāvniecībai, līdz 12. jūlijam piesakies, aizpildot anketu!

Studentu līderu forums ir tradicionāls Latvijas Studentu apvienības rīkots seminārs, kas pirmo reizi tika īstenots 2002. gadā. Kopš pirmsākumiem forums ir bijis LSA kā organizācijas stūrakmens. Tā mērķis ir vienot Latvijas studējošos, pilnveidot studentu līderību, stiprināt demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, radīt dalībniekos atbildību un uzlabot to zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā.

Joprojām neesi pārliecināts, vai vēlies doties? Izlasi, kā veicās Studentu līderu forumā 2018! Tāpat aicinām sekot līdzi foruma jaunumiem SLF’19 Facebook pasākumā.

Studentu Līderu forumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Tas norisinās projekta “Students: tagadnes ieguldījums nākotnē” ietvaros.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content