Kļūsti par Studentu līderu foruma 2021 vai Baltic Organizational Meeting 2021 projekta vadītāju!

Foto no LSA personīgajiem arhīviem

Aicinām jaunos piedzīvojumos divus projekta vadītājus – Studentu līderu forumam 2021 un Baltic Organizational Meeting 2021!

Studentu līderu forums (SLF) ir 4 dienu pasākums, kurā satiekas studējošo pārstāvniecības līderi, lai stiprinātu demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, pilnveidotu dalībnieku līderības prasmes kā arī veicinātu atbildību pret sevi un saviem biedriem, kā arī uzlabotu studējošo pārstāvju zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā. Foruma uzdevums ir nostiprināt jauniešu vēlmi darboties studējošo pārstāvniecībā un rast jaunus, inovatīvus risinājumus un idejas tam, kā sasniegt mūsu organizāciju izvirzītos mērķus. 

Baltic Organizational Meeting (BOM) ir Baltijas valstu nacionālo studentu apvienību reģionāls sadarbības līgums, kura mērķis ir veicināt sadarbību un zināšanu pārnesi starp studentu organizācijām Baltijas valstu starpā. Pasākums notiek katru gadu kādā no Baltijas valstīm noteiktā secībā, un šoreiz LSA ir tas prieks uzņemt šo pasākumu. Parasti BOM ilgst 3-4 dienas, kurā piedalās 10-15 dalībnieki no katras apvienības (Latvijas Studentu apvienības jeb LSA, Lietuvas Studentu apvienības jeb LSS un no Igaunijas Studentu apvienības jeb EUL). 

Projekta vadītāja/galvenā organizatora pienākumi:

  • Projekta īstenošana plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • Finanšu plānošana, atbalstītāju piesaiste un to atbildīga pielietošana;
  • Organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • Informācijas par projekta progresu sniegšana un cieša sadarbība ar LSA valdi.

Ja esi pietiekami atbildīgs, motivēts, spējīgs un māki vadīt organizatoru komandu – piesakies vadīt kādu no projektiem! Dalība iepriekšējo gadu pasākumos un pieredze to, vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus. 

Pieteikties kādam no projekta vadītāja amatiem var līdz 18. aprīlim (ieskaitot).

Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums – CV un motivācijas vēstule ar projekta vīziju brīvā formā, kas sevī ietver projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.

Pēc pieteikumu saņemšanas ar amata kandidātiem norisināsies intervijas. 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA prezidenti Katrīnu Sproģi (katrina.sproge@lsa.lv) vai rakstīt uz lsa@lsa.lv.

Projektu organizēšana būs atkarīga no epidemioloģiskās situācijas!

Did you like this article? Share it with your friends!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content