Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par Studentu līderu foruma 2022 projekta vadītāju

Esi atbildīgs, motivēts, spējīgs un māki vadīt komandu? Izaicini sevi un kļūsti par Studentu līderu foruma ’22 projekta vadītāju! Pieteikties projekta vadītāja amatam iespējams līdz 28. februārim (ieskaitot).

Studentu līderu forums (SLF) ir 4 dienu pasākums, kurā satiekas studējošo pārstāvniecības līderi, lai stiprinātu demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, pilnveidotu dalībnieku līderības prasmes, veicinātu atbildību pret sevi un saviem biedriem, kā arī uzlabotu studējošo pārstāvju zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā. Foruma uzdevums ir nostiprināt jauniešu vēlmi darboties studējošo pārstāvniecībā un rast jaunus, inovatīvus risinājumus un idejas tam, kā sasniegt mūsu organizāciju izvirzītos mērķus. 

Projekta vadītāja/galvenā organizatora pienākumi:

  • Projekta īstenošana plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • Finanšu plānošana, atbalstītāju piesaiste un to atbildīga pielietošana;
  • Organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • Informācijas par projekta progresu sniegšana un cieša sadarbība ar LSA valdi.

Izskatot pieteikumus uz šo pozīciju, dalība iepriekšējo gadu pasākumos un pieredze to, vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums – CV un motivācijas vēstule ar projekta vīziju brīvā formā, kas sevī ietver projektā izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.

Pēc pieteikumu saņemšanas ar amata kandidātiem norisināsies intervijas. 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Iekšējā virziena vadītāju Lāsmu Līgu Reisu (lasma.reisa@lsa.lv) vai rakstīt uz lsa@lsa.lv.

Projektu organizēšana būs atkarīga no epidemioloģiskās situācijas!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content