Latvijas studentu apvienība

Kļūsti par valdes locekļa vai biroja darbinieka palīgu!

Ja vēlies ne tikai sniegt ieguldījumu, bet papildināt zināšanas un prasmes kādā no LSA darbības jomām, kļūsti par LSA valdes locekļa vai biroja darbinieka palīgu! Piesakies kādam no palīgu amatiem līdz 14. janvārim (ieskaitot), aizpildot anketu!

Ja tiksi apstiprināts kādā no amatiem, ar Tevi tiks noslēgts brīvprātīgā darba līgums. Piedāvājam arī pielāgot palīga uzdevumus un slēgt prakses līgumu, ja Tev ir tāda vajadzība. Palīgu darba grafiks būs brīvs, ņemot vērā nepieciešamību un iespējas veikt amata pienākumus. 

Ja vēlies pieteikties vairākiem amatiem, tad, lūdzu, aizpildi pieteikuma anketu katram amatam atsevišķi.

Prezidenta palīgs finansējuma piesaistes un plānošanas jautājumos

Vai Tev ir pieredze, zināšanas un izpratne finanšu plānošanas un piesaistes jautājumos? Vai vēlme uzzināt vairāk vai pilnveidot zināšanas par šiem jautājumiem? Tad šī pozīcija ir kā radīta tieši priekš Tevis! 

Tavi galvenie uzdevumi ietvers papildus finansējuma piesaistes iespēju pētīšanu, dalību LSA finanšu plānošanā, dalību finansēšanas projektu sagatavošanā un koordinēšanā un dažādus citus izaicinājumus, kuri palīdzēs Tev veicināt izpratni gan par nevaldības organizāciju darbu, gan dažādiem ar finansēm saistītiem jautājumiem.

Akadēmiskā virziena vadītāja palīgs akadēmiskā godīguma jautājumos

Vēlies palīdzēt veicināt izpratni plaģiātisma, akadēmiskās ētikas, akadēmisko vērtību un akadēmiskā godīguma jautājumos? Kļūsti par akadēmiskā virziena vadītāja palīgu akadēmiskā godīguma jautājumos!

Tavi pienākumi būtu informatīva satura izstrāde, kā arī atbalsta sniegšana jautājumos, kas skar akadēmisko godīgumu.

Akadēmiskā virziena vadītāja palīgs finanšu pratības projekta izstrādē

Vai esi aktīvs, vēlies papildināt un uzlabot savas prasmes, zināšanas finanšu pratībā? Izmanto iespēju un sadarbībā ar FinLit izstrādā projektu finanšu pratībā!

Finanšu pratība, lai sasniegtu finanšu stabilitāti un veidotu finansiālo labklājību, ir nemitīgi jāpapildina. Šajā pozīcijā Tavs galvenais uzdevums būtu nodrošināt LSA sadarbību ar FinLit, koordinējot un izstrādājot rīku finanšu pratības veicināšanai.

Iekšējā virziena vadītāja palīgs iekšējās informācijas aprites nodrošināšanā

Esi atvērts, komunikabls un vēlies būt informācijas aprites epicentrā par studentijā un augstākajā izglītībā aktuāliem jautājumiem? Kļūsti par palīgu iekšējās informācijas aprites nodrošināšanā!

Palīga pienākumos ietilps lsa.lv mājaslapas un tajā iekļautās Biedru zonas aktuālās informācijas pārraudzīšana un uzturēšana, kā arī Slack uzturēšana, lai informācija par studentijā un augstākajā izglītībā aktuāliem jautājumiem būtu pieejama u.c. lietas pēc Taviem ieskatiem un spējām. 

Sabiedrisko attiecību vadītāja palīgs audiovizuālā satura izveidē

Vai esi aktīvs un vēlies paralēli studijām uzturēt vai attīstīt savu “radošo Es”? Tad šis amats Tev ir vispiemērotākais! 

Tavi pienākumi būs radīt vizuāli pievilcīgus, labi pārskatāmus un saprotamus dažāda veida vizuālos materiālus. 

Šī ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas rutīnas, stimulēt radošumu, īstenot savas idejas un redzējumu, stāstot un paskaidrojot plašākai publikai par aktuālo studentijā un augstākajā izglītībā. 

Sabiedrisko attiecību vadītāja palīgs ārējās komunikācijas jautājumos

Vai sociālo mediju pārvaldība, to stratēģijas izveide ir Tavs lauciņš? Kļūsti par sabiedrisko attiecību vadītāja palīgu ārējās komunikācijas jautājumos!

Sadarbībā ar sabiedrisko attiecību vadītāju Tavos pienākumos ietilps sociālo medju stratēģijas pilnveidošana, kā arī datu apstrāde un analīze. Tādējādi, Tev būs iespēja īstenot savas idejas un redzējumu, kā arī attīstīt savas prasmes, sasniedzot plašāku publiku par aktualitātēm augstākajā izglītībā un studentijā kopumā.

Tulkotājs

Angļu valoda mūsdienās ir neatņemama ikdienas saziņas sastāvdaļa. Ja Tev šī valoda ir gluži kā dzimtā,  pievienojies LSA komandai!

Tavos pienākumos ietilps LSA mājaslapas un citu sociālo tīklu satura tulkošana no latviešu uz angļu valodu, lai veidotu organizāciju iekļaujošu ārvalstu studējošajiem un sniegtu iespēju partnerorganizācijām no citām valstīm regulāri uzzināt par mūsu aktualitātēm.

Jautājumu gadījumā sazinies ar LSA darbinieku, par kura palīgu vēlies kļūt. Kontaktinformāciju meklē: lsa.lv/kontakti

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content