Norisināsies no 4. novembra līdz 6. novembrim

Atvērtā pieteikšanās anketa

Kas ir KRS?

Tas ir Latvijas Studentu apvienības (LSA) 3 dienu pašizaugsmes un iedvesmas seminārs jaunajiem studentiem-izglītības aktīvistiem un interesentiem, kas jau kopš 2001. gada pulcē 50 studējošos no dažādām Latvijas izglītības iestādēm.

Šeit sabiedrībā un jomā pazīstamas personības ne tikai dalās pieredzē un zināšanās, bet arī iedvesmo pārdomāt un izvirzīt jaunas vērtības, izrādīt iniciatīvu un kopumā kļūt par veiksmīgu jauno speciālistu un spējīgu studentu.

Dažādās aktivitātēs gan patstāvīgi, gan komandā dalībnieki ceļ savas spējas aktīvi darboties sabiedriskajās organizācijās gan savas izglītības iestādes, gan nacionālā un starptautiskā līmenī. Tā ir vienreizēja iespēja iepazīties ar citiem studentiem no visas Latvijas un uzzināt ko pilnīgi jaunu par studentu dzīvi!

Kā pieteikties?

Līdz 1. oktobrim meklē informāciju savas izglītības iestādes Studentu pašpārvaldē, lai pretendētu uz deleģējumu. Ja neizdodas vai nepaspēj, no 30. septembra līdz 8. oktobrim piedalies atklātās pieteikšanās kārtā, kur organizatori izvērtēs Tavu pieteikumu un varbūt tieši Tu kļūsi par dalībnieku!

Dalībai seminārā nepieciešamas vismaz B2 līmeņa latviešu valodas zināšanas. Transports un ēdināšana tiek nodrošināti. Dalība ir bez maksas.

Komanda

Atbalstītāji