Latvijas studentu apvienība

Latvijas Studentu apvienība atklāj ikgadējās Reflektantu Informatīvās kampaņas “Augstskolu Anatomija”

RIK_logo

Vairākās augstskolās reflektantu uzņemšana sākas tieši šodien, tādēļ ikgadējā Reflektantu Informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” uzsāk savu darbu, kas ilgs visas vasaras garumā. Latvijas Studentu apvienības (LSA) valdes locekļi un vecbiedri atbildēs uz ikvienu mājaslapā vai telefoniski uzdoto jautājumu, kas skars studiju un augstākās izglītības aktualitātes.

Reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” ir tradicionāls LSA konsultatīvs projekts jauniešiem, kas plāno uzsākt vai turpināt savas studiju gaitas. Laikā, kad vidusskolēnu satraukumu par centralizēto eksāmenu rezultātiem nomaina  jauno studentu uzņemšanas kņada Latvijas augstskolās, informatīvā kampaņa ir topošo studentu iespēja iegūt objektīvu informāciju par studiju iespējam un ar studiju dzīvi saistītajiem jautājumiem no pašu studentu puses. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz  vai ir maldinošas.

Topošos studentus uzklausa un padomus sniedz kompetenti un zinoši dažādu Latvijas augstskolu studenti un LSA aktīvisti. Konsultantu nepieciešamo kvalifikāciju nodrošina Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts Izglītības attīstības aģentūra un LSA. Jautājumus iespējams uzdot zvanot konsultantiem, kuru telefona nr. norādīti RIK mājaslapā (lsa.lv/uzzini), vai arī sūtīt e-pastu uz rik@lsa.lv. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz  vai ir maldinošas. Mājaslapā ir apkopoti visbiežāk uzdotie jautājumi, kā arī var atrast noderīgu informāciju par dienesta viesnīcām, karjeras testiem u.c., taču Latvijas Studentu apvienība aicina topošos studentus zvanīt un uzdot sev aktuālos jautājumus jau esošajiem studentiem – LSA aktīvistiem.

Kontaktinformācija:

Anete Krišjanova

Latvijas Mākslas akadēmijas

Studentu pašpārvaldes vadītāja;

Projekta vadītāja

Mob. tel.: +371 26647827

E-pasts: anete.krisjanova@lma.lv

Vita Štrobindere

Latvijas Studentu apvienības

Sabiedrisko attiecību vadītāja;

Projekta koordinatore

Mob.tel.:  +371 25502129

E-pasts: vita.strobindere@lsa.lv


 

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content