Latvijas studentu apvienība

Latvijas studentu apvienība rīko vecbiedru salidojumu

Latvijas Studentu apvienība (LSA) šo sestdien 28.septembrī 18:00 LSA birojā organizē apvienības bijušo Valdes locekļu un aktīvistu atkal satikšanos.

LSA pastāv jau vairāk kā 19 gadus, kad 1994.gadā to izveidoja bariņš entuziastisku studentu. Kopš tā laika ir mainījušies ne tikai prezidenti un viņu komandas, bet arī biroju telpas un risināmo jautājumu loks.Lai vēlreiz paši sev atgādinātu par kopīgi paveikto, dalītos atmiņās un atkal satiktu domu biedrus, LSA valde ir nolēmusi rīkot Vecbiedru salidojumu. 

Pasākuma programma tiek turēta noslēpumā tomēr organizatori atklāj, ka būs svinīgā daļa, kurā vecbiedrus uzrunās pašreizējais LSA prezidents Mikus Dubickis un tiks dots vārds arī pašiem Vecbiedriem.

LSA Viceprezidente un idejas autore Undija Ancēna stāsta: “Doma par salidojumu radās jau vasarā, lai senos cīņu biedrus pulcētu kopā un pateiktu tiem milzīgu paldies par izdarīto viņu laikā. Arī šobrīd ikdienas darbos mēs mēdzam lūgt viņiem padomu, atbalstu un palīdzību, un katru reizi viņi atrod laiku un iespējas palīdzēt. Mēs par to vēlamies pateikties. Tieši šī iemesla dēļ tiek rīkots Vecbiedru salidojums.”

Kopumā LSA vēsturē ir bijuši 17 prezidenti un liels pulks Valdes locekļu, Domnieku, projektu vadītāju un aktīvistu. Šāds salidojums tiek organizēts pirmo reizi, un rīkotāji izsaka vēlmi šādu tradīciju turpināt.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content