Latvijas studentu apvienība

“Līderu forums 2013” un “Augstskolu anatomija 2013” meklē projekta vadītāju


Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina pieteikšanos uz „Līderu forums 2013″  un „Augstskolu anatomija 2013” projektu vadītāju amatiem. Pieteikties tiek aicināti studenti, kuri kaut reizi ir bijuši atbilstīgā projekta dalībnieki un/vai organizatori.

„Līderu Forums” ir tradicionāls LSA seminārs, kas norit ik gadu vasarā, radot platformu studentu līderu pieredzes un ideju apmaiņai, līderu spēju un komandas vadītāju iemaņu attīstībai. Savukārt „Augstskolu anatomija” ir tradicionāls informatīvs projekts, kas topošajiem un esošajiem studentiem sniedz iespēju saņemt objektīvu informāciju par studiju vietas izvēli un ar studenta ikdienu un studijām saistītiem jautājumiem. Par katru no projektiem vairāk var uzzināt, ieskatoties LSA mājaslapas sadaļā “projekti”.

Projektu vadītāja amatiem piemērotākie kandidāti ir ar pieredzi projektu izstrādē, vadīšanā un finansējuma piesaistē, izpratni par augstākās izglītības jautājumiem, aktualitātēm un tendencēm, pieredzi studējošo pašpārvaldes darbībā, spēju darboties, uzklausīt un vadīt komandu, teicamām komunikācijas un sadarbības prasmēm.

Vadot projektus, kandidāti iegūs:

  • iespēju īstenot savas idejas un potenciālu;
  • pieredzi apjomīga projekta izstrādē, vadīšanā un finansējuma piesaistē;
  • sociālo kapitālu un iespēju darboties dinamiskos un studentiskos apstākļos.

Kandidātiem lūdzam pieteikumu (CV un pieteikuma vēstule) sūtīt uz e-pastu  lsa@lsa.lv līdz 31. janvāra plkst. 17.00 ar norādi Pieteikums projekta vadītāja amatam. Atbilstošākie pretendenti tiks aicināti uz pārrunām klātienē. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA pārstāvjiem, rakstot uz  lsa@lsa.lvvai pa tālr. 25517798.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content