Latvijas studentu apvienība

Līdz 16. oktobrim piesakies semināram “Kam rūp students? 2018”!

Līdz 16. oktobrim turpinās pieteikšanās ikgadējam Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotajam trīs dienu motivācijas un iedvesmas semināram “Kam Rūp Students?” (KRS?), kas šogad norisināsies no 2. līdz 4. novembrim. Seminārs nu jau 20. reizi pulcēs visas Latvijas augstākās izglītības iestāžu studējošo pašpārvalžu atraktīvākos jaunos aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pārstāvniecību augstskolu studējošo pašpārvaldēs un LSA.

KRS? ir studējošo pašpārvalžu jauno aktīvistu trīs dienu seminārs, kurā piedalās 50 studējošie no dažādām Latvijas augstākās izglītības iestādēm. Seminārā lektori un sabiedrībā pazīstamas personas ne tikai dalās pieredzē un zināšanās, bet tajā pašā laikā arī iedvesmo, liek domāt, saprast un izvirzīt vērtības, izjust, pēc nepieciešamības izrādīt iniciatīvu lekcijās, simulācijās un neformālajās aktivitātēs. Dalībnieki mācās risināt problēmas, mēģina sevi izprast, kā arī smelties motivāciju un spēku turpmākam darbam. Tādā veidā dalībnieki iemācās celt savu kompetenci turpmākai darbībai studentijā, aktīvai iesaistei savas augstskolas studentu pašpārvaldē, LSA un citās studentu organizācijās augstskolas, nacionālā un starptautiskā līmenī.

No 10. līdz 16. oktobrim ir atvērta pieteikšanās ikvienam Latvijas studējošajam caur atklāto pieteikšanos, kas atrodama ej.uz/krs18. Uzzini vairāk semināra Kam rūp students? 2018 mājaslapā!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content