Latvijas studentu apvienība

Līdz februāra beigām aplūkojama Latvijas studentu pārstāvniecības vēstures izstāde

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) no 3. februāra aplūkojama Latvijas studējošo pārstāvniecības vēstures izstāde, kas rīkota Latvijas Studentu apvienības (LSA) 25 gadu jubilejas mēneša ietvaros.

Izstādi apskatīt varēs jebkurš LNB apmeklētājs -15+ telpā M stāvā līdz 29. februārim. Tās galvenais fokuss ir svarīgākie studējošo pārstāvniecības vēstures punkti, vizuālā laika līknē vedot cauri studentu apvienības attīstībai un izceļot svarīgākos notikumus un sasniegumus gan LSA darbībā, gan Latvijas augstākajā izglītībā kopumā. Tāpat izstādē būs iespējams iepazīties ar foto un atmiņām no dažādiem studentu pārstāvniecībai būtiskiem notikumiem – gan nopietniem, gan kurioziem.

“Izstāde ļauj redzēt, kāda bijusi studentu pārstāvniecības un LSA attīstība – laikā, kad apvienība dibināta, nevarēja pat iedomāties par iespējām, kādas būs šodien,” aplūkojamo saturu komentē LSA prezidente Justīne Širina. “Iesaku to aplūkot ikvienam, kas ir bijis kaut nedaudz saistīts ar studentu pārstāvniecību vai kam rūp augstākās izglītības politika, jo iespēja atskatīties uz pēdējo 25 gadu notikumiem paver jaunu perspektīvu uz to, kas notiek šobrīd.”

Tāpat LSA jubilejas mēneša ietvaros notiks arī citi pasākumi, no kuriem grandiozākais būs Gada balva 2019 – 15. februārī studējošo pārstāvji un LSA draugi pa takām cauri izgaismotajam un sasniegumiem pilnajam studentijas mežam aicināti posties uz spožo kulmināciju. Tajā 14 nominācijās tiks apbalvoti labākie studenti, projekti un nacionāla līmeņa notikumi augstākajā izglītībā. Jubilejas ietvaros tiks pasniegts balva arī īpašajā “25 gadu ieguldījums studējošo pārstāvniecībā” nominācijā.

Ejot cauri studentijas meža biezokņiem neiztikt bez draugu atbalsta, tāpēc gan izstāde, gan LSA jubilejas pasākumu cikls top kopsolī ar Swedbank.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content