Latvijas studentu apvienība

LSA darbu uzsāk jaunā valde

Sestdien, 13.aprīlī Rīgas Stradiņa Universitātē (RSU) notika Latvijas Studentu apvienības (LSA) valdes vēlēšanas , kad LSA domnieki noteica, kuri studentu pārstāvji turpmāk rūpēsies par studentu interešu pārstāvniecību. Jaunā valde ir gatava aktīvi iesaistīties studiju programmu akreditāciju jautājuma risināšanā.

RSU telpās LSA domi uzņēma RSU studentu pašpārvalde, kas aicināja Domi apmeklēt arī RSU SP jaunās telpas. Pēc valdes ievēlēšanas LSA prezidents Mikus Dubickis par jauno komandu izsakās atzinīgi: ” Esmu gandarīts par jaunievēlētās Valdes sastāvu, jo tās ir spēcīgas personības, pieredzējuši studenti kā studentu pārstāvniecībā, tā arī studijās. Jaunajā Valdē ir pārstāvētas dažādu augstskolu studējošo pašpārvaldes, tajā skaitā no augstskolām reģionos. Esmu pārliecināts, ka kopīgiem spēkiem studentu pārstāvniecībā sasniegsim uzstādītos mērķus un vēl vairāk.”

Par LSA viceprezidenti ievēlēta Latvijas Kultūras akadēmijas studente un līdzšinējā LSA finanšu virziena vadītāja Undija Ancēna. Apvienības Akadēmisko virzienu turpmāk vadīs Latvijas Universitātes studente Inguna Zariņa, kura līdz šim ir aktīvi darbojusies IZM Augstākās izglītības programmu akreditācijas komisijā. Liepājas Universitātes doktora studiju programmas “Pedagoģija” students Pāvels Jurs ievēlēts par Jaunatnes politikas un starptautiskā virziena vadītājuSabiedrisko attiecību virzienu turpmāk vadīs Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības prezidente Vita Štrobindere. Par Juridiskā virziena vadītāja pienākumu izpildītāju ievēlēts Artūrs Zujevs – Sociālo Tehnoloģiju augstskolas Tiesību zinātņu students un pašpārvaldes vadītājs.

LSA ir biedrība, kuras biedri ir Latvijas augstskolu studējošo pašpārvaldes. Studējošo pašpārvaldes nodrošina biedrības darbību, pārstāvot savas augstskolu studentu intereses demokrātiskās LSA lēmējinstitūcijās – Kongresā un Domē. Studējošo pašpārvaldes ievēl organizācijas izpildinstitūciju – LSA Valdi.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content