Latvijas studentu apvienība

LSA Kongress jau sestdien!

30. martā Biznesa augstskolā Turība notiks 18. Latvijas Studentu apvienības (LSA) Kongress, kad notiks apvienības Prezidenta vēlēšanas, kā arī tiks apstiprināts organizācijas budžets un nākamā darbības gada vadlīniju projekts. Kongresā tiks veiktas izmaiņas arī organizācijas Statūtos.

Savu kandidatūru LSA Prezidenta amatam ir izvirzījuši trīs kandidāti: pašreizēja apvienības Finanšu virziena vadītāja Undija Ancēna, ilggadējs LSA aktīvists Kristaps Laucis un Mikus Dubickis, kurš LSA valdē darbojas jau otro gadu.

Kongresā piedalīsies vairāk nekā 200 studējošo pašpārvalžu pārstāvji no visām Latvijas augstākās izglītības institūcijām, kas ir LSA biedri.

Ar Kongresa darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Lai apmeklētu Kongresu viesa statusā, līdz 26. martam jāaizpilda pieteikuma anketa.

Lai ikviens interesants pirms Kongresa iepazītu visu LSA Prezidenta amata kandidātu redzējumu un nākotnes plānus, 27. martā no plkst. 16.00 līdz 18.00 Biznesa augstskolā Turība notiks debates, kurās aicināts piedalīties ikviens interesents. Debates būs iespējams vērot tiešraidē un pēcāk noskatīties arī ierakstā.

Lai reģistrētos dalībai LSA Prezidenta amata kandidātu debatēs, līdz 26. marta plkst. 23:59 jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa.

Biznesa augstskolā Turība no centra iespējams nokļūt ar 27. trolejbusu (Stacijas laukums – Ābolu iela) ar izkāpšanu pieturā „Graudu iela”, 42. autobusu (Centrāltirgus – Ziepniekkalns) ar izkāpšanu pieturā „Graudu iela”, mikroautobusu Nr. 233A (Centrālā stacija – Ziepniekkalns) vai vilcienu Rīga – Jelgava ar izkāpšanu pieturā „Biznesa augstskola Turība”.

Kongress ir Latvijas Studentu apvienības augstākā lēmējinstitūcija, kas sanāk reizi gadā, lai ievēlētu apvienības Prezidentu, aptirpinātu organizācijas budžetu un vadlīnijas.

 

 

Did you like this article? Share it with your friends!

2 komentāru

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content