Latvijas studentu apvienība

LSA meklē “Studentu līderu foruma 2024” projekta vadītāju!

Vai Tev rūp studentijas nākotne? Vai jūti sevī degsmi uzlabot studentijas vidi? Iespējams Tev ir ideja, ko vēlies realizēt? Tad projekta vadītāja pozīcija ir piemērota tieši Tev! Pieteikties vari līdz 20. oktobrim (ieskaitot)!

Šī ir lieliska iespēja iegūt pieredzi projektu vadībā, kā arī tīkloties un attīstīt līderības prasmes. Kā projektu vadītājam Tev būs jāizveido komanda un tā jāvada, lai, balstoties uz izstrādāto plānu, nodrošinātu veiksmīgu projekta norisi. 

Pienākumi:

  • projekta īstenošana, plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • finanšu plānošana un budžeta atbildīga pielietošana;
  • atbalstītāju piesaiste;
  • organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • regulāra informēšana par projekta progresu un cieša sadarbība ar LSA valdi.

Pieteikties projekta vadītāja pozīcijai vari līdz š.g. 20. oktobrim (ieskaitot). Elektroniski uz e-pastu lsa@lsa.lv nosūti:

  • savu CV;
  • motivācijas vēstuli;
  • vīziju, ar izvirzītajiem mērķiem un rezultātiem.

Pēc pieteikumu izskatīšanas LSA valde kandidātus aicinās uz interviju.  Iepriekšēja dalība projektā vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību!

Jautājumu gadījumā droši sazinies ar LSA Prezidenti Lieni Levadu (liene.levada@lsa.lv) vai raksti uz LSA e-pastu (lsa@lsa.lv).

Studentu Līderu forums (SLF) ir Latvijas Studentu apvienības (LSA) projekts, kurš notiks jau 22. reizi! Projekta laikā vairāku dienu garumā studentijas jaudīgākie prāti iesaistās dažādos individuālos un grupu izaicinājumos, kā arī līdzdarbojas sabiedrībā atpazīstamu nozares pārstāvju lekcijās u.tml., lai stiprinātu līderību, atbildību un izpratni par augstāko izglītību politiskā kontekstā. Foruma uzdevums ir nostiprināt jauniešu vēlmi darboties studējošo pārstāvniecībā un rast jaunus, inovatīvus risinājumus un idejas tam, kā sasniegt izvirzītos mērķus.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content