Latvijas studentu apvienība

LSA meklē Valdes palīgus!

Ja vēlies ne tikai sniegt ieguldījumu, bet papildināt zināšanas un prasmes kādā no LSA darbības jomām, kļūsti par LSA valdes locekļa palīgu! Piesakies kādam no palīgu amatiem līdz 10. novembrim (ieskaitot), aizpildot aptauju!

Prezidentes palīgi

Prezidentes palīgs projektu rakstīšanas jautājumos

Ja vēlies iegūt pieredzi finansējuma piesaistē un projektu rakstīšanā un tev piemīt precizitāte un spēja iedziļināties niansēs, piesakies par prezidentes palīgu projektu rakstīšanā. Kopīgi izskatīsim iespējas pieteikties projektiem, lai piesaistītu papildu finansējumu LSA un studentijas kapacitātes stiprināšanai. Veiksmīga finansējuma piesaistes gadījumā pozīcija var būt atalgota.

Prezidentes palīgs iekšējos jautājumos 

Ja vēlies iepazīties un komunicēt ar dažādām Latvijas augstskolu studentu pašpārvaldēm, pieliekot savu artavu LSA kā organizācijas attīstībā, šī palīga pozīcija ir domāta tieši tev! Kopīgi strādāsim ar pašpārvalžu problēmu apzināšanu, risināšanu un biedru saliedētības jautājumiem.

Starptautiskā virziena vadītājas palīgs

Starptautautiskā virziena vadītājas palīgs ārējās komunikācijas jautājumos ar ārvalstu studējošajiem

Kultūru atšķirību izpratnes vērtība komunikācijas stiprināšanā ar ārvalstu studējošajiem kalpo ne vien par sadarbības stiprinošu elementu, bet arī par savstarpējā atbalsta veidojošu procesu. Ja esi ieinteresēts studentijas vidi padarīt pieejamu ikvienam tās interesentam, sniedzot atbalstu un iespēju sarunai arī ārvalstu studējošajiem, tad kļūsti par starptautiskā virziena amata vadītājas palīgu ārējās komunikācijas jautājumos ar ārvalstu studējošajiem! Kopā izstrādāsim komunikācijas stratēģijas plānu, apzināsim līdzšinējās komunikācijas specifiku, kā arī izvērtēsim LSA nepieciešamās darbības veiksmīgākai ārvalstu studējošo integrācijai studējošo pārstāvniecībā.

Akadēmiskā virziena vadītāja palīgs

Akadēmiskā virziena vadītāja palīgs studentcentrētas izglītības jautājumos

Viens no kvalitatīvas augstākās izglītības stūrakmeņiem ir tieši studentcentrētas izglītības principu īstenošana. Ja tevi interesē augstākās izglītības kvalitāte, vēlies izprast un uzlabot Latvijas likumdošanu, uzlabojot studiju pieredzi ikvienam studējošajam Latvijā, tad šī pozīcija varētu būt tieši priekš tevis! Kopā strādāsim pie LSA nostājas par akadēmisko godīgumu, paudīsim LSA viedokli caur vēstulēm un atzinumiem un kopīgi meklēsim risinājumus virknei citu problēmu. 

Sabiedrisko attiecību vadītājas palīgs

Sabiedrisko attiecību vadītājas palīgs datu vizualizācijā

Ja spēj operatīvi un radoši apstrādāt datus, kas iepriecina acis un uzlabo darba plūsmu, tad negaidi – piesakies! Kā palīgs, ne tikai palīdzēsi vizuāla satura izstrādē, bet arī ģenerēsi idejas un piedalīsies sociālo tīklu stratēģijas veidošanā. Kā palīgam, tev būs iespēja iepazīt tuvāk augstākās izglītības nozari, dibināt kontaktus un apgūt jaunas prasmes. 

Palīgs citā jomā

Ja no iepriekš minētajām pozīcijām neviena  neuzrunā, taču vēlies palīdzēt LSA, tad droši piesakies uz palīga pozīciju piedāvājot veidus, prasmes, zināšanas, kas uzlabotu LSA darbību un attīstību.

Par apstiprināšanu palīga amatā sazināsimies pa tevis norādīto e-pasta adresi. Ja tiksi apstiprināts kādā no amatiem, ar Tevi tiks noslēgts brīvprātīgā darba līgums.  Piedāvājam arī pielāgot palīga uzdevumus un slēgt prakses līgumu, ja Tev ir tāda vajadzība. Palīgu darba grafiks būs brīvs, ņemot vērā nepieciešamību un iespējas veikt amata pienākumus. 

Ja vēlies pieteikties vairākiem amatiem, tad, lūdzu, aizpildi pieteikuma anketu katram amatam atsevišķi. Pieteikties vari līdz 10. novembrim (ieskaitot)! 

Jautājumu gadījumā sazinies ar LSA valdes locekli vai biroja darbinieku, par kura palīgu vēlies kļūt. 

E-pasta adresi vai telefona numuru meklē https://www.lsa.lv/kontakti/!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content