Latvijas studentu apvienība

LSA palīdz jauniešiem izvēlēties savu nākamo studiju vietu

Ir pienācis laiks, kad vidusskolu absolventi jau ir saņēmuši savus eksāmenu sertifikātus un atestātus par vidējās izglītības iegūšanu un piesakās studijām kādā no Latvijas augstākās izglītības iestādēm.

Kā izvēlēties pareizo studiju programmu? Ko nozīmē akreditācija? Vai izvēlētā studiju programma ir akreditēta? Vai konkrētā augstskola piedāvā kopmītnes? Kā var iegūt studiju vai studējošā kredītu? Šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem topošie studenti šobrīd cenšas rast atbildes.

Tādēļ, lai palīdzētu reflektantiem neapmaldīties augstskolu un studiju programmu daudzveidībā, kā arī pastāstītu sīkāk par to, kas slēpjas zem aicinošajām augstākās izglītības iestāžu reklāmām, Latvijas Studentu apvienība (LSA) rīko reflektantu informatīvo kampaņu “Augstskolu Anatomija”.

Visus neskaidros jautājumus, kas saistīti ar un ap augstāko izglītību, ne vien vidusskolu, bet arī bakalaura līmeņa absolventi ir aicināti uzdot, zvanot konsultantiem uz tālruņa numuru 20126865 vai sūtot e-pastu uz rik@lsa.lv. Atbildes sniegs speciāli sagatavoti studenti – konsultanti, kuri spēs atbildēt ne vien uz jautājumiem, kas skar sociālo sfēru, piemēram, par kredītiem, budžeta vietām, kopmītnēm, bet arī jautājumiem, kas skar akadēmisko sfēru un studiju procesu, kā arī dalīties informācijā par studiju apmaiņas programmām ārvalstīs.

LSA ik gadu rīko reflektantu informatīvo kampaņu – “Augstskolu anatomija”, kuras ietvaros topošie un esošie studenti var uzdot sev interesējošos jautājumus, saņemt informāciju par studijām Latvijas akreditētajās augstākās izglītības iestādēs, uzzināt par studenta dzīvi un dažādām ar studenta dzīvi augstskolā saistītām lietām, sazinoties ar LSA informatīvajiem konsultantiem, zvanot vai rakstot uz norādītajiem informācijas kanāliem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content