Latvijas studentu apvienība

LSA pievienojas Rīgas Celtniecības koledža un Valsts policijas koledža

2. martā Ekonomikas un kultūras augstskolā norisinājās Latvijas Studentu apvienības Domes sēde, kurā organizācijas sastāvā tika uzņemta Rīgas Celtniecības koledža un Valsts policijas koledža. Domes sēdē piedalījās 35 no 55 LSA domniekiem.

Abu koledžu pārstāvji bija ieradušies Domes sēdē, lai izteiktu savu vēlmi kļūt par daļu lielākās Latvijas studentu organizācijas. Balsojumā koledžu iekļaušanu LSA atbalstīja vairākums klātesošo domnieku, tādējādi Rīgas Celtniecības koledža un Valsts policijas koledža sākot ar 30.martu, kad norisināsies LSA Kongress, kļūs par pilntiesīgām LSA dalībniecēm.

Domes sēdes laikā tika apspriests arī organizācijas nākamā gada vadlīniju un budžeta projekts, ko paredzēts apstiprināt Kongresā. 14. martā plkst. 18.30 notiks budžeta izstrādes darba grupa, kad augstskolu pārstāvji tiksies, lai izteiktu viedokļus par budžetā ietvertajām pozīcijām.

Līdz Kongresam plānota arī darba grupa, kurā tiks diskutēts par vadlīniju projektu un tajā ieviešamajām izmaiņām un veicamajiem uzlabojumiem. Darba grupa notiks 11.martā plkst. 16.00 LSA birojā.

Domes sēdes laikā pēc Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes iniciatīvas tika apspriesta arī domnieku deleģēšanas kārtība un citi jautājumi, kas jāprecizē, jāmaina vai jāiekļauj organizācijas Statūtos un Kārtības rullī.

Ikvienas augstskolas students ir aicināts izteikt savu viedokli gan budžeta, gan vadlīniju izstrādes darba grupā, kā arī iesniegt priekšlikumus Statūtu grozījumiem darba grupā, kas sanāks 14.martā plkst. 18.00.

LSA Kongress notiks 30.martā Biznesa augstskolā Turība. Kongresā tiks ievēlēts jaunais apvienības prezidents, kā arī notiks balsošana par organizācijas 2013.gada budžetu, vadlīnijām un Statūtiem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content