Latvijas studentu apvienība

LSA Prezidenta amatam pieteikušies trīs kandidāti

15. martā noslēdzās pieteikšanās Latvijas Studentu apvienības (LSA) Prezidenta amatam. Apvienības Kongresā, kas notiks 30. martā Biznesa augtskolā Turība, norisināsies Prezidenta vēlēšanas, LSA nākamā gada vadlīniju un budžeta apstiprināšana, kā arī tiks veikti grozījumi organizācijas Statūtos. 

Savu kandidatūru LSA Prezidenta amatam izvirzījusi pašreizējā organizācijas Finanšu virziena vadītāja Undija Ancēna, Baltijas Starptautiskās akadēmijas Studentu parlamenta pārstāvis un ilggadējs LSA aktīvists Kristaps Laucis un Mikus Dubickis – pašreizējais Akadēmiskā virziena vadītājs, kurš jau otro gadu darbojas apvienības valdē.

Edvards Ratnieks, kura trešais pilnvaru termiņš beigsies 30. martā, kad tiks ievēlēts jaunais Prezidents, pauž atbalstu visiem kandidātiem: “Ļoti priecājos, ka arī šajā gadā trīs spēcīgas personības ir izrādījušas vēlmi vadīt Studentiju un cīnīties par studentu interešu pārstāvniecību. Esmu pārliecināts, ka arī jaunā apvienības Preizdenta vadībā studentu lieta joprojām būs taisna un cieta.”

Kongresā piedalīsies vairāk kā 200 studējošo pārstāvju no visām Latvijas augstākās izglītības institūcijām, kas ir LSA biedri.

Ar Kongresa darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Lai studenti iepazītos ar Prezidenta amata kandidātu plāniem un LSA nākotnes darbības vīziju, 27. martā Biznesa augstskolā Turība notiks debates, kurās ikvienam intertesentam būs iespēja uzdod kandidātiem sev interesējošos jautājumus. Tiks nodrošināta debašu tiešā translācija.

Kongress ir LSA augstākā lēmējinstitūcija, kas sanāk reizi gadā, lai ievēlētu apvienības Prezidentu, apstiprinātu organizācijas budžetu un vadlīnijas.

Did you like this article? Share it with your friends!

2 komentāru

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content