Latvijas studentu apvienība

Latvijas Studentu apvienības projekti

Ik gadu Latvijas Studentu apvienība rīko vairākus mazāka un lielāka apmēra projektus, kuru galvenais mērķis ir veicināt pilsoniski aktīvu sabiedrību un attīstīt studējošo līderības prasmes.

Iepazīsties ar Latvijas Studentu apvienības rīkotajiem projektiem, seko līdzi informācijai sociālajaos tīklos un noteikti piesakies kļūt par dalībnieku!

Studentu Līderu Forums

Studentu līderu forums (SLF) ir īstā vieta Tev, zinošajam un pieredzējušajam studentu interešu pārstāvim, – iespēja gūt prasmes turpmākai veiksmīgai darbībai, nodot savas prasmes un zināšanas, lai palīdzētu augt gan citiem, gan studentu pārstāvniecībai, kā arī no jauna iemīlēt studentiju.  
SLF ir tradicionāls Latvijas Studentu apvienības rīkots seminārs, kas pirmo reizi tika īstenots 2002. gadā. Kopš pirmsākumiem forums ir bijis LSA kā organizācijas stūrakmens. Tā mērķis ir vienot Latvijas studējošos, pilnveidot studentu līderību, stiprināt demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, radīt dalībniekos atbildību un uzlabot to zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā.

Studentu Līderu forums ir izaugsme zināšanas sevis izaicināšana lietderīgi pavadīts laiks sevis izzināšana līderības piekopšana attīstība jaudīgs jauni draugi |

Studentu Līderu Forums 2022
Studentu līderu forums 2020 II
Studentu līderu forums 2019
Edit Template

Kam rūp students?

Esi pirmā kursa students, kuram interesē iespēja darboties studējošo pašpārvaldē? Varbūt studē jau kādu laiku, bet tagad esi sapratis, ka vēlies iesaistīties studentu interešu pārstāvniecībā? Esi gatavs trīs dienu piedzīvojumam, kurā gūsi ne vien noderīgas zināšanas un pieredzi, bet arī neaizmirstamas emocijas un piedzīvojumu? Tad seminārs “Kam rūp students?” ir tev!

“Kam rūp students?” ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs, kas ik gadu rudenī vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos studentu pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldēm un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Paralēli izglītojošajām lekcijām un simulācijām, katrs no semināra dalībniekiem gūs motivācijas un iedvesmas devu, pateicoties interesantu un spilgtu personību stāstiem un padomiem. Trīs dienu laikā tu iemācīsies sastrādāties ar tikko iepazītiem cilvēkiem, kuri ar laiku kļūs par taviem draugiem un kolēģiem. Nav noslēpums, ka KRS? laikā ir izveidojušās neskaitāmas draudzības un arī lieli sadarbības projekti.

Kam rūp students? ir jaunas iespējas starts pašizaugsme iedvesma pārmaiņas izaugsme uzdrīkstēšanās enerģija jauda uzticība emocijas piedzīvojums atspēriens pārsteigums neaizmirstams |

Kam rūp students? 2016
Kam rūp students? 2019
Kam rūp students? 2018
Edit Template

LSA Gada Balva

Gada balva ir, iespējams, gaidītākais notikums Latvijas Studentu apvienības dzīvē ─ ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un atminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studenta dzīvi, studentu pašpārvalžu ikdienu, projektiem, kas tiek veikti, un ķibelēm, kas gadās ceļā. LSA Gada balva ir vieta, kur atsauc atmiņā, novērtē un pasaka paldies par padarīto.

LSA 25. jubileja un Gada balva 2019 I
LSA Gada balva 2017
Edit Template
Skip to content