Latvijas studentu apvienība

LSA vakances

Aicinām pievienoties Latvijas Studentu apvienības (LSA) komandai kā valdes loceklim, biroja darbiniekam vai brīvprātīgajam. Informācija par aktuālajām vakancēm ir pieejama šeit!


Mēs piedāvājam:

  • darbu ar motivētiem studējošo līderiem;
  • darbu nacionāli un starptautiski atzītā sabiedriskā labuma organizācijā;
  • plašas tīklošanās un pašizaugsmes iespējas;
  • iespēju uzzināt, sekot līdzi un ietekmēt aktuālās politikas norises valstī;
  • rekomendācijas vēstuli no LSA.

Brīvprātīgo palīgu vakances LSA

Akadēmiskā virziena palīgs

Ja tevi interesē augstākās izglītības kvalitāte, pārvaldība, finansēšana vai zinātnes sasaiste ar studiju procesu, tad kļūsti par akadēmiskajam virziena palīgu! Tev būs iespēja uzlabot ikviena studējošā pieredzi studiju laikā, kā arī ietekmēt nacionālā līmeņa politiku.

Sociālā virziena palīgs

Ja vēlies apgūt jaunas prasmes un palīdzēt risināt jautājumus, kas saistīti ar stipendiju pilnveidi, diskriminācijas novēršanu un drošas vides veidošanu augstākās izglītības iestādēs, tad sociālais virziens ir tieši tev! Tev būs iespēja palīdzēt radīt iekļaujošu vidi visiem studentiem.

Starptautiskā virziena palīgs

Vai vēlies rūpēties par starptautisko studējošo labbūtību? Pievienojoties starptautiskajam virzienam, tu varēsi strādāt pie risinājumiem, kas veicina starptautisko studējošo iekļaušanu un interešu pārstāvniecību. Tu palīdzēsi identificēt un risināt ārvalstu studējošo izaicinājumus, kā arī strādāsi pie iniciatīvām, kas uzlabo viņu integrāciju Latvijas augstākajā izglītībā.

Iekšējā virziena palīgs

Ja tevi aizrauj pasākumu un projektu koordinēšana, kā arī vēlies palīdzēt organizēt LSA sēdes un seminārus, tad kļūsti par iekšējā virziena palīgu! Šajā pozīcijā tu varēsi palīdzēt veidot produktīvus un neaizmirstamus pasākumus, kas stiprina studējošo pārstāvju dalību un sadarbību. Turklāt tu varēsi strādāt ar iekšējo procesu uzlabošanu, veicinot pašpārvalžu problēmu risināšanu un saliedētību.


Pievienojoties LSA kā palīgam kādā no virzieniem, tev būs iespēja attīstīt savas prasmes un sniegt ieguldījumu Latvijas augstākās izglītības attīstībā.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content