Latvijas studentu apvienība

Marta beigās norisinājies 24. kārtējais kongress

23. martā Banku augstskolā norisinājās Latvijas Studentu apvienības (LSA) 24. kārtējais kongress, kurā piedalījās aptuveni 100 pārstāvji no studējošo pašpārvaldēm, kas ir LSA biedri. Tajā apstiprināts 2019./2020. gada apvienības budžets, gada pārskats un sabiedriskā labuma pārskats par 2018. gadu, kā arī veiktas izmaiņas apvienības Statūtos. Tāpat delegāti iepazīstināti ar revīzijas komisijas ziņojumu par pagājušo gadu un ievēlējuši revīzijas komisiju šim gadam.

Prezidentes prezentētajā jaunajā valdes un biroja darbinieku modelī 2019./2020. gadam likvidēta finanšu un sadarbības vadītāja pozīcija un amata pienākumi pārdalīti prezidentam un biroja vadītājam. Ja vēlies uzzināt vairāk par izmaiņām katra darbinieka pienākumos, aicinām aplūkot amata aprakstus. Atgādinām, ka 27. aprīļa Domes sēdē notiks valdes locekļu vēlēšanas, kandidāti pieteikumus var iesniegt līdz 22. aprīlim!

Revīzijas komisija prezentēja ziņojumu par periodu no pagājušā gada marta līdz šī gada februāra beigām. Paldies Natālijai Šilovai, Norai Kezikai, Tomam Akmenim un Amandai Brizgai par ziņojuma izstrādi! Revīzijas komisiju 2019./2020. gadā veido Maija Ābelīte (RTU), Mārtiņš Danefelds (RSU), Ernests Tomass Auziņš (LU), Patrīcija Kuzmina (LU) un Edmunds Okmanis (DU).

Veiktie Statūtu grozījumi saistīti ar LSA stratēģijas padomes izveidi. Tāpat kongress apstiprinājis arī budžetu 2019./2020. gadam, 2018. gada pārskatu, Gada pārskata ziņojumu un Sabiedriskā labuma pārskatu. Papildus tam tika izstāstīts par sasniegto pagājušajā gadā un arī īsi palūkotas citām pārskata sadaļas. Lai uzzinātu vairāk, aicinām aplūkot darbības pārskata prezentāciju.

Paldies kongresa fotogrāfei Lienei Laizānei! LSA Flickr kontā iespējams aplūkot kongresa atskata galeriju.

Kongress ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas sastāv no LSA biedru, studējošo pašpārvalžu, deleģētiem pārstāvjiem. Tajā piedalās vairāk nekā 100 studējošo pašpārvalžu pārstāvji no Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kuru studējošo pašpārvaldes ir LSA biedri.

 

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content