Latvijas studentu apvienība

Meklējam projektu vadītājus LSA Gada balvai un Nākotnes studiju forumam

Pieteikšanās projektu vadītāju amatiem pagarināta līdz 13. septembrim!

Vai esi domājis par iespēju organizēt greznu pasākumu? Varbūt vēlies veicināt diskusijas starp studentiem, citiem akadēmiskās vides pārstāvjiem un augstākās izglītības politikas veidotājiem? Tad izmanto iespēju, jo Latvijas Studentu apvienība meklē galvenos organizatorus diviem ikgadējiem projektiem – LSA Gada balvai 2019 un Nākotnes studiju forumam 2020. 

Gada balva ir, iespējams, gaidītākais notikums LSA dzīvē ─ ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un pieminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, norisēm augstskolās vai katra Latvijas studenta dzīvi. LSA Gada balva ir vieta, kur atsauc atmiņā, novērtē un pasaka paldies par padarīto. Nākamā Gada balva būs īpaša, jo reizē ar to svinēsim LSA 25. dzimšanas dienu, tāpēc pasākums plānots svinīgs un grandiozs!

Nākotnes Studiju foruma (NSF) mērķis ir kopā ar augstākās izglītības iestāžu pārstāvjiem un politikas veidotājiem formulēt, kā jāmainās Latvijas augstākās izglītības telpai un augstākās izglītības institūcijām Latvijā līdz 2030. gadam, ņemot vērā sagaidāmos nākotnes izaicinājumus, kā arī iepazīstināt ar inovatīvām idejām augstākajā izglītībā. Nākamgad plānots ceturtais šāda veida forums, kuru organizē Latvijas Studentu apvienība. Tas kļuvis par daļu no Latvijas Studentu apvienības veidotu pasākumu kopas, kas vērsta uz pārmaiņu iniciēšanu Latvijas augstākās izglītības nākotnē.

Projektu vadītāja pienākumi:

  • Projekta īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • Projekta plānošana, atbalstītāju piesaiste un līdzekļu atbildīga pielietošana;
  • Organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • Cieša sadarbība ar LSA valdi visā projekta plānošanas un organizēšanas gaitā.

Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spēcīgu organizatoru, kurš spējīgs sev līdzi vest komandu, kļūsti par projekta vadītāju! To iespējams izdarīt, līdz 13. septembrim (ieskaitot) uz lsa@lsa.lv sūtot pieteikumu, kurā ietverts CV, motivācijas vēstule un projekta vīzija brīvā formā, kurā iekļauti projektā izvirzāmie mērķi un sasniedzamie rezultāti.

Ar katru projekta vadītāju tiks slēgts brīvprātīgā darba līgums. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar LSA akadēmiskā virziena vadītāju Lieni Vaivodi (liene.vaivode@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content