Latvijas studentu apvienība

Multikulturālas vides veidošana Latvijas augstskolās

Hei, jaunieti! Vēlies studēt sakārtotā, multikulturālā vidē kādā no Latvijas augstskolām? Jā? Bet vai Tu zināji, ka ir daži jaunieši, kas augstskolā sajūt diskrimināciju pret sevi vai saviem kursabiedriem?

To parāda pētījums, ko veicis Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments projekta „Latvijā studējošo saliedētības veicināšana un ārzemju studentu diskriminēšanas mazināšana” ietvaros. Pētījums tika veikts ar mērķi noskaidrot problēmsituācijas, ar kurām studenti saskaras Latvijas augstskolās, studējot multikulturālā vidē, un kā tas ietekmē izglītības kvalitāti. Pētījuma ietvaros no 2013.gada novembra līdz 2014.gada februārim, anketējot gan ārzemju, gan vietējo studentu plūsmas. Balstoties uz šī pētījuma rezultātiem, kopā ar Latvijas Studentu apvienību tiks izstrādāti risinājumi un veidotas pozīcijas un politikas plānošanas dokumenti, lai sekmētu savstarpēju integrāciju caur studentu organizācijām un augstskolām.

Student, nāc uz uzzini, ko patiesībā jūt un doma Tavs kursabiedrs vai students no citas valsts, kas mācās ar Tevi vienā augstskolā, un kopā veidosim saliedētu un draudzīgu vidi Latvijas studentiem! Pētījuma rezultāti tiks prezentēti 27.maijā no plkst. 10:50 RTU radošo industriju centrā, Āzenes ielā 16/20, Rīga. Ikviens ir aicināts!

Projektu organizē biedrība „Rīgas Tehniskās universitātes Studentu Parlaments”. Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, un Latvijas valsts. Projekta partneris ir Latvijas Studentu apvienība, sadarbības partneris – LR Kultūras ministrija. Pētījuma konsultants – GfK Custom Research Baltic.

Projekta informatīvā lapa: http://rtusp.rtu.lv/ssvl/.
Informatīvās mājaslapas: http://www.sif.lv/, http://eeagrants.lv/ un http://eeagrants.org/.

Papildinformācija:
Danuta Jasmane
Projekta sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: danuta.jasmane@rtusp.lv
Tālr.: + 371 29103079
@SSVL_projekts

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content