Latvijas studentu apvienība

Sociālā virziena vadītāja vēlēšanas notiks nākamajā LSA Domes sēdē 7.maijā

Šī gada 7.maijā norisināsies Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, kuras darba kārtības viens no punktiem būs atlikušā brīvā LSA Valdes locekļa – Sociālā virziena vadītāja – vēlēšanas. Šoreiz LSA domniekus un aktīvistus uzņems Rīgas Tehniskā universitāte savās Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes telpās (Āzenes iela 14/24). Domes sēdes sākums plkst. 11.00 (reģistrācija no plkst.10.00).

Domes sēdes darba kartība:
1. Domes sēdes atklāšana;
2. Domes sēdes atklāšanas uzrunas;
3. Darba kārtības apstiprināšana;
4. Valdes darbības pārskats kopš iepriekšējās Domes sēdes;
5. Finanšu pārskats;
6. Nolikuma „Par Latvijas Studentu apvienības Studentu – ekspertu tīkla darbību un pārstāvju deleģēšanu ārējiem studiju kvalitātes novērtēšanas procesiem” apstiprināšana;
7. Vēlēšanu komisijas ievēlēšana;
8. LSA Sociālā virziena vadītāja (Valdes locekļa) vēlēšanas;
9. Domes vecākā vēlēšanas;
10. Balsošana par LSA Sociālā virziena vadītāja (Valdes locekļa) un Domes vecākā amata kandidātiem;
11. Vēlēšanu rezultātu paziņošana;
12. Atskats uz Ziemeļvalstu un Baltijas valstu nacionālo studentu apvienību sapulci (NOM);
13. Studējošo pašpārvalžu aktualitātes.

Lai kandidētu uz LSA Sociālā virziena vadītāja vietu, pretendentam ir jāsaņem vismaz viena LSA biedra – augstskolas studējošo pašpārvaldes – rakstisks izvirzījums un tas jāiesniedz LSA prezidentei Mairai Belovai līdz Domes sēdes sākumam. Ja vēlēšanām sākoties, deleģējums nav saņemts, pretendents nevar piedalīties vēlēšanās.

LSA Sociālā virziena vadītāja galvenie pienākumi ir veicināt augstāko izglītību brīvi pieejamu ikvienam, nodrošinot studējošajiem iespējas pilnvērtīgi pievērsties studiju procesam bez sociālo vai ekonomisko apstākļu radītiem šķēršļiem.

Pirms kandidatūras pieteikšanas, lūgums, vispirms iepazīties ar amata aprakstu.

Pretendentiem, kuri vēlas kandidēt uz LSA Sociālā virziena vadītāja vietu, līdz 03.05.2016. plkst. 17:00 jāiesniedz šādi dokumenti:
• LSA biedra lēmums par izvirzīšanu attiecīgajam amatam;
• Amata kandidāta Curriculum Vitae (CV);
• Amata kandidāta motivācijas vēstule ar ietvertu vīziju par LSA Sociālā virziena (amata) darbību;
• Citi dokumenti pēc amata kandidāta ieskata.

Dokumenti iesniedzami klātienē LSA birojā Mārstaļu iela 2/4 (ieeja no Vecpilsētas ielas) vai sūtot pa pastu (Latvijas Studentu apvienībai, Mārstaļu iela 2/4, Rīga, LV – 1050) ar pasta zīmogu līdz pēdējam pieteikšanās datumam, vai jānosūta tos elektroniski uz e-pastu lsa@lsa.lv, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu. Papildus šie dokumenti jāiesniedz arī elektroniski sūtot uz e-pastu lsa@lsa.lv.

LSA Domes sēdes ir atvērtas un tās var apmeklēt jebkurš interesents. Sēžu laikā ir iespēja izteikt savu viedokli, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Sēdes video tiešraide tiks nodrošināta arī internetā, kuras saite tiks publicēta LSA sociālo tīklu kontos sēdes dienā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar LSA prezidenti Mairu Belovu (maira.belova@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content