Latvijas studentu apvienība

No 13. līdz 16. augustam Studentu Līderu forums pulcēs Latvijas studentijas aktīvistus

Lai vienotu Latvijas studējošo kustību, stiprinātu demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs un veicinātu atbildību pret apkārtējiem un Latviju, no 13. līdz 16. augustam jau 14. reizi norisināsies ikgadējais Latvijas Studentu apvienības (LSA) Studentu Līderu forums (SLF), kurā pulcēsies visu Latvijas akreditēto augstskolu aktīvie studentu līderi un LSA vecbiedri.

Foruma galvenais organizators Mārtiņš Šmits skaidro, ka forumā ar dažādām aktivitātēm un izglītojošām lekcijām tiks celts studējošo pārstāvju kompetences līmenis un to sadarbības spējas. “Jau pirms foruma dalībnieki tiks iepazīstināti ar cilvēkiem, kas ikdienā veido Latvijas augstākās izglītības politiku, un tiks skaidrots jaunpieņemtais augstākās izglītības finansēšanas modelis, lai visas Latvijas pašpārvaldes spētu operatīvi un jēgpilni reaģēt uz aktuālajiem notikumiem augstskolās. Lektoru sarakstā ir tādas sabiedrībā zināmas personas, kā politiķe un vēsturniece Ilga Kreituse, datu vizualizācijas uzņēmuma “Infogr.am” finanšu direktors Mārtiņš Vaivars un ekonomikas eksperts un politiķis Juris Pūce.”

“Studentu Līderu forums ir ikgadēja LSA tradīcija, kas aizsākta 2002. gadā. Kopš tā pirmsākumiem forums ir bijis LSA kā organizācijas stūrakmens. Studentu Līderu forumā ir uzstājušies dažādu jomu eksperti un Latvijā atpazīstamas personas. Pasākumā studējošie papildina savas zināšanas, lai kļūtu par līderiem savās pašpārvaldēs, iespējams nākotnē ieņemtu vietu LSA valdē un pat kļūtu par LSA prezidentu,” atklāj iepriekšējais LSA prezidents un studentijas aktīvists Kirils Solovjovs.

Studējošie forumam var reģistrēties līdz 2. augustam, aizpildot reģistrācijas anketu SLF mājaslapā. Foruma norisināsies dalībniekiem vēl neatklātā vietā. Transportu, ēdināšanu un izmitināšanu ar Latvijas studējošo pašpārvalžu atbalstu nodrošina LSA.

LSA pārstāv visu Latvijā studējošo intereses nacionālā un straptautiskā mērogā. Organizācija ir nozīmīgs augstākās izglītības politikas veidotāju partneris jautājumos, kas skar studējošos. LSA loma ir atrunāta Augstskolu likumā.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content