Latvijas studentu apvienība

Norisinājās seminārs KAM RŪP STUDENTS? 2015

No 30. oktobra līdz 1. novembrim norisinājās Latvijas Studentu apvienības (LSA) seminārs KAM RŪP STUDENTS? 2015 (KRS? 2015).

Seminārs KRS? 2015 vienkopus pulcēja jaunos un atraktīvos pašpārvalžu aktīvistus no dažādām Latvijas augstskolām, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldi un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus.

Semināra dalībniekiem bija iespēja izspēlēt dažādas simulācijas un noklausīties izglītojošas lekcijas, ko viņiem sagatavoja pieredzējuši un zinoši lektori – Mihails Džonžua, Mārtiņš Zvīdriņš, Mārtiņš Šmits, Oļesja Aleksova, Aldis Zauls, Krišjānis Berķis, Marģers Majors, Undija Ancāne, Kirils Solovjovs, Egita Aizsilniece, Evita Zariņa, Mārtiņš Brencis, Pēteris Jurčenko, Jēkabs Silanžs un Aivars Šāblis.

KRS? 2015 sniedza lielu iedvesmas vilni jaunajiem pašpārvalžu aktīvistiem.

“Šis bija viens liels sapņu lidojums, kurā piedalījāmies. Mēs ņēmām, cik mums deva, mēs dosim tik, cik mēs paņēmām. Mēs attīstīsim lietas tālāk un labāk. Tā ir izvēle darīt vai nedarīt, ziedot vai neziedot. Mēs esam tie, kas tagad spēj un var. Tagad ir laiks, lai mēs sāktu to attīstīt un plānot. Jo mēs esam viena komanda uz vienas laivas,” tā pēc semināra savās pārdomās dalījās Nacionālās Aizsardzības akadēmijas (NNA) students Emīls Ripa.

Liels paldies KRS? 2015 atbalstītājiem – Bug Wooden Accessories, Nestle, Red Bull, BAMS, Vecepēni, Metalatelje.lv, Coca Cola, Bungee, Psaiho.lv, Buduart, Graci, Ibio union, maizes ceptuve “Ķelmēni”, Red pixels, Zigazi, Rīgas improvizācijas teātris -, kas ļāva dalībniekus pabarot, tāpat atalgot pēc sasniegumiem nakts trasē, kā arī dot enerģiju un iedvesmu nepadoties turpināt strādāt un nenogurstoši doties pretim virsotnei.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content