Latvijas studentu apvienība

Norisināsies Studentu Līderu foruma pre-pasākums

Studentu Līderu foruma (SLF) dalībniekiem un visiem interesentiem ir iespēja piedalīties SLF organizētajā pre-pasākumā. Tikšanās vieta un laiks: 7.augusts plkst. 14.30, Kongresu nama laukums.

Pre-pasākuma laikā studentu pārstāvji varēs doties ekskursijā uz Akadēmiskās informācijas centru (AIC) un Augstākās izglītības padomi (AIP), lai uzzinātu, kā šajās iestādēs pieņemtie lēmumi ietekmē studentus un kādi šobrīd ir aktuālākie risināmie jautājumi. Pasākuma laikā iegūtās zināšanas palīdzēs studentu pārstāvjiem pilnvērtīgi iesaistīties diskusijās un citās aktivitātēs, kas gaidāmas SLF. Plānotais ekskursijas ilgums ir 2.5 stundas.

Pēc ekskursijas, plkst. 17.30, norisināsies paneļdiskusija par jauno augstākās izglītības (AI) finansēšanas modeli, kas ir viena no apjomīgākajām AI reformām šobrīd. Diskusiju vadīs Reinis Lasmanis, tās aptuvenais ilgums paredzēts 1.5 stundu.

Pre-pasākumam var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu, SLF mājaslapā.

Studentu Līderu forums ir LSA organizētais projekts, kas ik gadu pulcē studentus no Latvijas augstskolām, lai izkoptu līderību un dotu ieguldījumu augstākās izglītības attīstībā. Šogad forums norisināsies no 13. līdz 16. augustam.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content