Latvijas studentu apvienība

Norit pieteikšanās Baltic Organizational meeting Igaunijā

Baltic Organizational Meeting (BOM) ir Baltijas valstu nacionālo studentu apvienību koleģiāla institūcija, kas sanāk kopā reizi gadā un lemj par jautājumiem, kas svarīgi tieši Baltijas valstu augstākās izglītības sektorā. Šogad BOM no 14. līdz 17. augustam norisināsies Igaunijā, Viljandi apkaimē. Galvenā tēma – augstākās izglītības pieejamība nacionālajām minoritātēm Baltijā.

Lai pieteiktos uz kādu no 9 delegātu vietām, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz katrina.sproge@lsa.lv līdz 29. jūlijam (ieskaitot). Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar LSA nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai”.

Informējam, ka dalībai BOM var būt nepieciešams līdzmaksājums. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar starptautiskā virziena vadītāju Katrīnu Sproģi, rakstot uz katrina.sproge@lsa.lv vai zvanot +371 28302801.

Pērn BOM norisinājās Latvijā, un tā galvenā tēma bija augstākās izglītības iestāžu konsolidācijas process. Piedāvājam iepazīties ar pēranā gada BOM atskatu.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content