Latvijas studentu apvienība

Noslēgusies šī gada reflektantu informatīva kampaņa “Augstskolu Anatomija”

Augusta beigās noslēdzās šī gada Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotā reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu Anatomija”. Projekts jau desmito gadu tika rīkots ar mērķi izglītot gan topošos, gan esošos studentus, kuri interesējas par augstākās izglītības aktualitātēm. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas un aktivitātes informāciju nesniedz vai tā ir maldinoša.

Reflektantiem visu vasaru tika dota iespēja zvanīt un sūtīt e-pastu konsultantiem ar saviem neskaidrajiem jautājumiem, kas saistīti ar un ap augstāko izglītību. Atbildes sniedza sagatavoti studenti, kuri spēja atbildēt ne vien uz jautājumiem, kas skar sociālo sfēru, piemēram, par kredītiem, budžeta vietām un kopmītnēm, bet arī uz jautājumiem par akadēmisko sfēru un studiju procesu.

Pateicoties “Augstskolu Anatomijas” atbalstītājam Swedbank, šogad kampaņas ietvaros tika izgatavotas skrejlapas un plakāti, kas tika izdalīti vidusskolām, informējot par projekta norisi un vēršot uzmanību uz tā aktualitāti.

LSA izsaka pateicību projekta galvenajam organizatoram Jēkabam Silanžam un viņa komandai par ieguldīto darbu, sniedzot topošajiem studentiem informatīvu palīdzību savas turpmākās izglītības izvēlē.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content