Latvijas studentu apvienība

Notiks izglītojošs seminārs par augstākās izglītības iespējām Latvijā

Reflektantu informatīvās kampaņas (RIK) “Augstskolu anatomija” projekta ietvaros, 14. maijā, norisināsies izglītojošs seminārs par augstākās izglītības iespējām Latvijā. Seminārs tiks organizēts ar mērķi rosināt topošos vidusskolu absolventus un studentus pieņemt atbildīgus lēmumus pirms studiju uzsākšanas. Semināru, kurš norisināsies Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvāris 19) plkst. 13.00, apmeklēt un rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem aicināti gan topošie, gan esošie studenti.

Lekciju un diskusiju veidā paredzēts iepazīstināt topošos studentus ar būtiskām Latvijas augstākās izglītības niansēm, akcentējot akreditāciju, sociālā atbalsta un studiju kredīta jautājumus. Tāpat paredzēta diskusija par brīvprātīgo darbu kā alternatīvu izvēli studijām. Lekcijas vadīs un diskusijās piedalīsies tādi augstākās izglītības pārstāvji kā Valsts reģionālās attīstības aģentūras projektu vadītājs Kristaps Prēdelis, Latvijas Studentu apvienības prezidente Maira Belova, kā arī paši studenti.

Informatīvais seminārs ir studentu iniciatīva palīdzēt vidusskolu absolventiem izglītības un arī nākamās profesijas izvēlē, rosinot rūpīgi un atbildīgi izvērtēt augstskolu sniegto informāciju un laicīgi iepazīties ar dažādām neskaidrām augstākās izglītības niansēm.

Semināru organizē RIK “Augstskolu anatomija” komanda. Projektu jau desmito gadu rīko LSA sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), kā arī tādām institūcijām kā Valsts izglītības satura centrs (VISC) un Nacionālā izglītības iespēju datubāze (NIID). Kampaņas mērķis ir topošajiem studentiem sniegt informatīvu palīdzību un padomus jautājumos, uz kuriem ar pieejamās reklāmas starpniecību netiek rastas atbildes vai tiek sniegta nepilnīga informācija. Topošie studenti sev aktuālos jautājumus ir aicināti uzdot, zvanot konsultantiem uz tālruņa numuru 20126865 vai sūtot e-pastu uz rik@lsa.lv.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content