Latvijas studentu apvienība

Notikusi LSA Domes sēde Rēzeknes augstskolā

14. un 15. jūnijā notika Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde un stratēģiskais seminārs Rēzeknes augstskolā, kur domnieki iepazinās ar valdes locekļu atskaitēm par ceturksnī paveikto un atskatu par Eiropas Studentu apvienības sanāksmi, kā arī lēma par konkrētu LSA pozīciju pārskatīšanu un priekšlikumu sagatavošanu.

Darbs stratēģiskajā seminārā tika sadalīts vairākās darba grupās – sociālā virziena, akadēmiskā virziena un iekšējā virziena darba grupa.

Sociālais virziena darba grupā tika izveidots uzmetums LSA pozīcijai par nepieciešamajiem grozījumiem studiju un studējošā kreditēšanas modelī, šī modeļa pārskatīšana kopā ar citiem partneriem un ministriju tiek plānota jau šovasar.

Akadēmiskā virziena daba grupā domnieki sprieda par augstākās izglītības finansēšanu, par galveno aspektu izvirzot studiju vietas bāzes izmaksu aprēķinu. Šobrīd valsts budžeta studiju vietas tiek finansētas nepietiekami, jo aprēķins ir novecojis, turklāt tas netiek izmaksāts pilnā apmērā, kas studentu parstāvjiem šķiet nepieņemami. LSA domnieki nonāca pie vienošanās par kopīgo nostāju šīs problēmas risināšanai.

Iekšējā virziena darba grupa uzsāka iekšējās komunikācijas stratēģijas izstrādi, definējot esošos un radot jaunus komunikācijas kanālus un punktus.

Lai turpmākā darbība kļūtu vēl produktīvāka un pārskatāmāka, katram veicamajam uzdevumam kāds no domniekiem pieteicās par uzraugu, kurš ir atbildīgs par to, lai darbi tiktu uzsākti laicīgi.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content