Latvijas studentu apvienība

Pagarināta pieteikšanās uz LSA padomnieku vietām

Latvijas Studentu apvienība (LSA) joprojām meklē padomniekus, kas palīdzētu ietekmēt un uzlabota apvienības darbību. Iespēja pieteikties par padomnieku finanšu vai juridiskajos jautājumos. Pieteikties uz kādu no amatiem var līdz š.g. 6.maijam, sūtot amata kandidāta Curriculum Vitae (CV) un nelielu motivācijas vēstuli ar ietvertu vīziju par izvēlētā amata darbību uz lsa@lsa.lv Padomnieku amati nav atalgoti (tiks slēgts brīvprātīgā darba līgums).

Visu padomnieku viens no galvenajiem pienākumiem būs cieši līdzdarboties ar LSA Valdi, kuru veido Prezidents, Viceprezidents, Akadēmiskā virziena vadītājs, Sociālā virziena vadītājs un Iekšējā virziena vadītājs. Padomnieka finanšu jautājumos uzdevums būs nodrošināt efektīvu LSA finanšu plūsmu un budžeta izlietojumu, sniedzot konsultācijas LSA par finanšu jautājumiem. Padomnieks juridiskajos jautājumos rūpēsies, lai LSA Valde būtu kompetenta dokumentu sagatavošanā, normatīvo aktu ievērošanā un to analīzē.

Darbojoties LSA Tev būs iespēja pilnveidot savas profesionālās kompetences, rast izpratni par augstākās izglītības telpu, tās politiku un iegūt plašu kontaktu loku studējošo pārstāvniecībā.

Pirms kandidatūras pieteikšanas, lūgums, iepazīties ar LSA padomnieku aprakstiem! Iepriekšējā pieredze studējošo pārstāvniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus. Pieteikumus izvērtēs un lēmumu pieņems LSA Valde.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA prezidenti Mairu Belovu (maira.belova@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content