Latvijas studentu apvienība

Pagarināts pieteikšanās termiņš līdz 30. jūnijam

Latvijas Studentu apvienība (LSA) pagarina pieteikšanās termiņu līdz 30. jūnijam

Izmanto iespēju, lai kļūtu par LSA 30 gadu jubilejas pasākuma “LSA Gada balva 2024” galveno organizātoru vai izveido neaizmirstamu motivācijas semināru “Kam Rūp Students? 2024” nākamajiem studentijas censoņiem!


LSA Gada balva 2024

LSA Gada balva ir ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā atskatāmies un godinām aizvadītā gada spilgtākos studentus, notikumus un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studējošā dzīvi, studentu pašpārvalžu ikdienu, projektiem un ķibelēm, kas gadās ceļā.

Šogad tā ir patiesi īpaša, jo tiks atzīmēta Latvijas Studentu apvienības 30 gadu jubileja!

Kandidātam uz e-pastu lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums ar pievienotu CV, motivācijas vēstuli un projekta vīziju brīvā formā, kas sevī ietver projekta izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.

Kam Rūp Students? 2024

Tas ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs, kas ik gadu vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldēm un LSA kā institūciju, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Paralēli izglītojošajām lekcijām un simulācijām, katram no semināra KRS? dalībniekiem tiek sniegta motivācijas un iedvesmas deva, pateicoties interesantu un spilgtu personību stāstiem un padomiem. Šo trīs dienu laikā jaunieši iemācās sastrādāties ar tikko iepazītiem cilvēkiem, kuri ar laiku kļūs par viņu kolēģiem. Nav noslēpums, ka KRS? laikā ir izveidojušās neskaitāmas draudzības un arī lieli sadarbības projekti.

Kandidātam uz e-pastu lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums ar pievienotu CV, motivācijas vēstuli un projekta vīziju brīvā formā, kas sevī ietver projekta izvirzītos mērķus un sasniedzamos rezultātus.


Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spējīgu cilvēku, piesakies vadīt projektu! Dalība projektā iepriekš un pieredze tā vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus. Norādām, ka piedalīšanās projektā ir brīvprātīga un tiek nodrošināta bez atalgojuma.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content