Latvijas studentu apvienība

Pasākumā „Pielaiko stilu” jauniešus iepazīstinās ar modes, gadžetu un brīvā laika pavadīšanas tendencēm

Sestdien, 24. augustā, no plkst. 12.00 līdz 17.00 Ziedoņdārza basketbola laukumā norisināsies „Pielaiko stilu” kopā ar Lattelecom. Pasākumā skolēniem un studentiem, kā arī ikvienam interesentam būs iespēja bez ieejas maksas „pielaikot” skolas aktuālos tērpus, gadžetus, mūziku un brīvā laika pavadīšanas aktivitātes.

„Aicinu visus izbaudīt vasaras pēdējās brīvās dienas kopā, pielaikojot jaunus skolas tērpus, sportojot, iepazīstot jaunas ārpusskolas un brīvā laika aktivitātes. „Pielaiko stilu” solās būt ļoti jaudīgs jauniešu pasākums,” saka Renārs Zeltiņš, pasākuma „Pielaiko stilu” vadītājs, TV un Ghetto Games seja.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties YouTube ballītē ar Dj Jaffa (Artūru Medni), vērot neparasti stilīgu modes skati ar Annu Rozīti, Aleksandru Kurusovu, Denisu Ševeļovu, Markus Riva, Agnesi Kleinu, Ketiju Dombrovsku (Šēnbergu) u.c. Tāpat arī apmeklētāji varēs novērtēt VEF Rīga basketbola komandas lielmeistaru trikus, ielu deju un mākslas paraugdemonstrējumus un piedalīties snaiperkonkursos. Visas dienas garumā paredzētas radošās darbnīcas bērniem, konkursi, balvas un citi pārsteigumi.

Atzīmējot vasaras noslēgumu un jauna skolas gada sākumu, Ziedoņdārzā tiks atklāta bezmaksas WiFi teritorija kopā ar sportistiem, modes blogeriem, mūziķiem u.c. Patlaban Latvijā atklāti vairāk nekā 2000 Lattelecom bezmaksas WiFi punkti, viens no tiem darbosies Ziedoņdārzā.

Pasākuma noslēgumā apmeklētājus priecēs viens no jaunākajiem Lattelecom iConcerts HD koncertierakstiem. iConcerts HD izveidojusi rīdziniece Natālija Carkova, un tas visā pasaulē tiek pārraidīts vairāk nekā 60 miljonos mājsaimniecību. Tas ir pirmais Eiropā izveidotais 24/7 HDTV dzīvās mūzikas kanāls ar populārāko mūziķu un mūzikas festivālu koncertu ierakstiem.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Programma_Pielaiko_stilu_2408

Papildu informācija

Līga Bite

Lattelecom Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: 67055740 / 29109944

E-pasts: liga.bite@lattelecom.lv

www.lattelecom.lvwww.piesledzieslatvija.lv

www.Twitter.com/Lattelecom

www.Facebook.com/Lattelecom

www.Draugiem.lv/Lattelecom

www.flickr.com/photos/lattelecom/

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content