Latvijas studentu apvienība

Piedalies pirmajā Model United Nations konferencē!

2013. gada 20. aprīlī Rīgas Ekonomikas augstskolā notiks Latvijā pirmā model united nations konference- LVMUNkurā piedalīsies vairāk kā 70 studenti novairākām valstīm.

Model United Nations ir Apvionoto nāciju simulācija, kurā studenti un skolēni reprezentē dažādas valstis, strādājot to vārdā un cenšoties aizstāvēt to intereses, kā arī mēģinot vienoties ar citām ‘valstīm’ par risinājumiem dažādām aktuālām internacionālām problēmām. Model United Nations ietvaros tiek pārbaudītas dalībnieku spējas gan rakstīšanā, gan publiskajā runā un sadarbībā ar citiem dalībniekiem.

Šādas simulācijas notiek visā pasaulē un ir atpazītas gan no mācību iestāžu, gan Apvienoto Nāciju un dalībnieku puses kā ne vien izglītojošas, bet arī toleranci un interesi veicinošas jauniešu vidū.

LVMUN Simulācijā piedalīsies vairāk kā 50 dalībnieku no Latvijas kā arī citu valstu augstskolām, angļu valodā cenšoties risināt tās pašas problēmas ar kurām ik dienas sastopas Apvionoto Nāciju delegāti.
LVMUN ietvaros studenti pavadīs izaicinošu dienu, iepazīstoties ar Apvienoto Nāciju formātu, cenšoties vienoties trīs simulāciju kārtās un gūstot jaunus kontaktus vakara izklaides daļā. Pasākuma beigās notiks apbalvošanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti labākie delegāti.

LVMUN galvenais mērķis ir ieinteresēt jauniešus pasasaulei svarīgās problēmās un likt uz tām paskatīties no citas perspektīvas, tādējādi vairojot toleranci un izpratni.

Reģistrācija pasākumam jau ir sākusies un notiks līdz 26. martam.
Vairāk informācijas, kā arī reģistrācijas forma ir pieejama ŠEIT.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content