Latvijas studentu apvienība

Piesakies dalībai ESU studentu ekspertu tīklā!

Ja esi ieinteresēts iesaistīties augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanā, šobrīd vari izmantot iespēju pieteikties Eiropas Studentu apvienības Kvalitātes nodrošināšanas tīklam (ESU QA Pool) un piedalīties ekspertu apmācībās.

ESU uzturētais tīkls nodrošina studentu iesaisti kvalitātes nodrošināšanas sistēmā, studiju programmu novērtēšanā un akreditēšanā, tādējādi nodrošinot, ka studenti ir nozīmīgi lēmumu pieņēmēji augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanā visā Eiropā.

LSA pārstāvja ekspertu tīklā pienākumi – iesaiste nepieciešamajos pasākumos, dalīšanās ar labās (un sliktās) prakses piemēriem, iegūtās informācijas nodošana LSA, kā arī citu uzdevumu, kas saistīti ar ESU darbu, veikšana.

Ieguvumi, pievienojoties ESU studentu-ekspertu tīklam:

  • iespēja paplašināt savu zināšanu loku par augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas mērogā, kā arī iepazīties ar dokumentiem, normatīvajiem aktiem un procesiem, kas to ietekmē;
  • iespēja kā ESU pārstāvim piedalīties pasākumos, piemēram, Eiropas Kvalitātes nodrošināšanas forumā (European Quality Assurance Forum);
  • iegūt plašu kontaktu loku visā Eiropā, tādējādi attīstot savas komunikācijas un cita veida prasmes.

Minimālās prasības pretendentiem:

  • reģistrēts kā students kādā augstākās izglītības iestādē;
  • ir iesaistījies studentu pārstāvniecībā līdz šim;
  • izcilas angļu valodas zināšanas.

Savu pieteikumu ar iekļautu motivācijas vēstuli un CV sūti uz lsa@lsa.lv līdz 30. jūnijam (ieskaitot) ar norādi “ESU QA Pool”. Pieteikumi tiks izskatīti un atbilstošākajiem tiks izveidota LSA rekomendācijas vēstule dalībai studentu-ekspertu tīklā.

Sīkāku informāciju par pieteikšanos var atrast ESU mājaslapā.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content