Latvijas studentu apvienība

Piesakies dalībai seminārā “LAIKS” savas augstskolas pašpārvaldē!

Latvijas Augstākās izglītības un kompetenču seminārs jeb “LAIKS” ir Latvijas Studentu apvienības (LSA) organizēts norisināsies no 5. līdz 7. aprīlim Jelgavā. Seminārā būs iespēja gūt atbildes uz akadēmiskās un sociālās dimensijas pamatjautājumiem studējošo pārstāvniecībā, un gūt ieskatu tādās tēmās kā Latvijas augstākās izglītības sistēmas darbība, argumentācijas prasmes, studējošo tiesības un pienākumi, kā arī izpratīsi veidus, kā patiesi mainīt un ietekmēt norises savā augstākās izglītības iestādē. “LAIKS” sniegs iespēju ieklausīties pieredzes stāstos un iedvesmoties turpmākajiem soļiem, lai kļūtu par nākamo pašpārvaldes revolucionāru un varētu darboties ar izpratni.

Vai vēlies savas pašpārvaldes darbību pacelt jaunā līmenī? Nezini, kā runāt ar vadību un ar ko vispār uzsākt sarunu? Trūkst zināšanu par akadēmiskajiem vai sociālajiem jautājumiem, lai bīdītu savas iniciatīvas? Visi saka, ka tam visam vajadzīgs laiks, lai tu varētu pilnvērtīgi izprast šos jautājumus? Savā ziņā viņiem taisnība, tādēļ “LAIKS” ir klāt, lai Tev palīdzētu!

Kādi būs Tavi ieguvumi pēc semināra “LAIKS”?

  • Zināšanas par to, pie kā vērsties, kad jārisina studējošo problēmas izglītības iestādes līmenī;
  • argumentācijas paņēmieni, kas palīdzēs pilnvērtīgi parādīt savas zināšanas un panākt vēlamo rezultātu;
  • izpratne par sociālo un akadēmisko virzienu tā, lai savā studējošo pašpārvaldē varētu strādāt gan ar pavisam jaunām iniciatīvām, gan ilgstoši sasāpējušiem jautājumiem;
  • zināšanas par to, kā darbojas Latvijas augstākās izglītības sistēma gan valsts līmenī, gan augstākās izglītības iestādēs;
  • vēl 39 citi akadēmiskā un sociālā virziena sabiedrotie!

Mēs, semināra “LAIKS” organizatoru komanda, aicinām piedalīties visus jaunos studējošo pārstāvniecības ledlaužus nebaidīties un izmēģināt kaut ko pavisam jaunu!

Lai pieteiktos, līdz 10. martam dodies pie savas studējošo pašpārvaldes un jautā par semināru, vai meklē informāciju par pieteikšanos viņu sociālajos tīklos. Tomēr neuztraucies – ja pašpārvalde tevi neizvēlas kā savu pārstāvi vai pašpārvaldei nav delegātu vietu, no 11. marta būs iespēja pieteikties uz palikušajām vietām. Informācija par to būs pieejama LSA mājaslapā un sociālajos tīklos.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content