Latvijas studentu apvienība

Piesakies Eiropas Studentu konventam “Iekļaujoša studentu kustība”!

Latvijas Studentu apvienība izsludina pieteikšanos pārstāvja vietai 35. Eiropas Studentu konventā (European Students’ Convention – ESC), kas no 13. līdz 17. martam norisināsies Tallinā, Igaunijā. Konventa tēma – iekļaujoša studentu kustība. Galvenie aplūkojamie jautājumi būs ārzemju studējošo labklājība un iesaiste studentu kustībā.

ESC notiek divas reizes gadā un ir primāri paredzēts Eiropas nacionālo studentu apvienību pārstāvjiem, kas vēlas papildināt savas zināšanas par Eiropas Savienībā aktuāliem tematiem augstākajā izglītībā, kā arī uzzināt, kāda ir situācija šajās jomās citās valstīs. 35. ESC programmas melnrakstu iespējams aplūkot šeit. Iepriekšējo ESC tēmas ir skārušas jautājumus par augstākās izglītības digitalizāciju, studiju mobilitāti, augstākās izglītības pieejamību, augstskolu un studējošo pārstāvniecības lomu izglītības pieejamības šķēršļu mazināšanā u.c.

Pasākumu organizē Igaunijas Studentu apvienība sadarbībā ar Eiropas Studentu apvienību. LSA apmaksās divu delegātu, no kuriem viens ir atbildīgais LSA Valdes loceklis, dalības maksu un transporta izdevumus dalībai konventāLai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 6. februāra plkst. 17:00. Visiem potenciālajiem delegātiem pirms pieteikuma iesūtīšanas lūgums iepazīties ar nolikumu “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai“.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Prezidenti Mairu Belovu (maira.belova@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content