Latvijas studentu apvienība

Piesakies ESU biedru sapulcei Polijā

Līdz 15. novembrim piesakies dalībai Eiropas Studentu apvienības (ESU) biedru sapulcē (Board Meeting) un divu dienu seminārā “Augstākās izglītības pārvaldība- ceļā uz jēgpilnu pārstāvniecību” (“Higher education governance: towards meaningful participation”). Pasākums norisināsies Polijā, Gdaņskā no 28. novembra līdz 4. decembrim.

Semināra tēma skars studentu pārstāvniecības un izglītības pārvaldes sistēmu, kā tās savā starpā saistītas un kādā veidā sistēmas iespējams uzlabot, kā arī notiks pieredzes apmaiņa par labākajiem piemēriem Eiropas valstīs. ESU Biedru sapulce ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija. Šajā biedru sapulcē tiks apstiprinātas pozīcijas par Eiropas studentu nostāju bēgļu jautājumā, kā arī Jauno prasmju programmu (New Skills Agenda), apstiprināts ESU budžets 2017. gadam, darba plāns kā arī citas organizācijai būtiskas lietas.

Kas jādara, lai pieteiktos? Nosūti savu CV un motivācijas vēstuli, kurā izklāstīts, kāpēc vēlies doties uz ESU Biedru sapulci līdz 15. novembra plkst. 23.59 uz lsa@lsa.lv Pieteikumi tiks izvērtēti atbilstoši nolikumā par starptautisko pārstāvniecību minētajiem punktiem.

No Latvijas Studentu apvienības puses tiek nosegti gan dalības, gan ceļa izdevumi.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Viceprezidenti Martu Megni (marta.megne@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content