Latvijas studentu apvienība

Piesakies LSA delegātu vietām uz NOM Islandē un ESC33 Īrijā!

No 6. līdz 8. martam notiks 33. Eiropas Studentu konvents Īrijā, Golvejā (Galway). Konventā paredzēts apskatīt divas būtiskas tēmas. Pirmā skars augstākās izglītības pieejamību studentiem no dažādām mazaizsargātām sociālām grupām un pētīs iespējas, kā šo grupu pārstāvjus iespējams vairāk iesaistīt augstākajā izglītībā. Otra tēma skars vairāk politisko procesu, tajā skaitā  Brexit, sekas augstākajā izglītībā. Diskusijas skars izglītības finansēšanas, studentu mobilitātes un starptautiskās sadarbības iespējas un iespējamos ierobežojumus.

Pasākumu organizē Īrijas Studentu apvienība sadarbībā ar Eiropas Studentu apvienību. LSA apmaksās divu delegātu dalības maksu un transporta izdevumus dalībai konventā. Lai pieteiktos, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz lsa@lsa.lv līdz 2017. gada 29. janvāra plkst. 23.59.

Savukārt, no 7. līdz 9. aprīlim notiks Ziemeļvalstu studentu apvienību tikšanās (NOM) Islandē, Reikjavīkā. Apskatītie temati skars studentu atbalsta sistēmas un sociālo dimensiju augstākajā izglītībā, vairāk apskatot stipendiju sistēmas, dažādus grantus un dotācijas.

NOM organizē Islandes Studentu apvienība. LSA var apmaksāt viena delegāta dalību NOM tikšanās reizē. Lai pieteiktos, nosacījumi un termiņi ir tādi paši kā Eiropas Studentu konventam- CV un motivācijas vēstule jāiesūta LSA Valdei uz lsa@lsa.lv līdz 2017. gada 29. janvāra plkst. 23.59.

Lai Tava motivācijas vēstule būtu pati labākā, kā arī, lai zinātu visu par to, kas nepieciešams un kādi būs Tavi pienākumi, ja brauksi uz kādu no pasākumiem kā LSA delegātiem, iepazīsties ar kritērijiem un noteikumiem starptautiskai pārstāvniecībai.

Atgādinām, ka studējošo pašpārvalžu pārstāvji var apmaksāt delegātu dalību pasākumos no saviem līdzekļiem. Lai to izdarītu, SP vadītājam uz 33. Eiropas Studentu konventu būs jārēķinās ar 145.00 EUR lielu dalības maksu un transporta izmaksām. NOM tikšanās reizei dalības maksas vēl tiek precizētas, tomēr 2. delegātam dalības maksa varētu būt ap 50.00 EUR (neieiskaitot transporta izdevumus),  un katram nākamajam delegātam- ap 100.00 EUR dalības maksa (neieskaitot transporta izdevumus).

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Viceprezidenti Martu Megni (marta.megne@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content