Latvijas studentu apvienība

Piesakies semināram “Kam rūp students?” savas augstskolas SP!

Atkal no jauna augstskolām ir pievienojies dedzīgu studentu pulks, kas ir gatavs darboties un izmantot studiju laiku papildu attīstībai. Vai arī tu esi apmulsis augstskolu un studentu pašpārvalžu piedāvāto iespēju visumā? Sper pirmo soli kopā ar mums!

Seminārs “Kam rūp students?” 2019 jeb KRS? ir pašpārvalžu jauno aktīvistu trīs dienu seminārs, kurā katru gadu 50 studējošie no visas Latvijas savāc sev pilnu mugursomu pamata zināšanu, motivāciju darīt vairāk, atbildību, nepieredzētu izjūtu un jaunu draugu, kas noteikti noderēs studentijas ceļos. Tieši šis seminārs dos tev iespēju iegūt lielisku atziņu no pieredzējušiem lektoriem un sabiedrībā pazīstamām personībām, kā arī iedvesmoties, pavērt savas spējas veikli domāt, saprast un likt visu jauniegūto lietā. Izmanto šo vienreizējo piedāvājumu kļūt par superstudentu un vēl labāku jauno studentu pašpārvaldes biedru ar neizsīkstošu motivāciju un gribu tiekties uz sevis attīstību.

Vairāk informācijas par pieteikšanos meklē savas augstākās izglītības iestādes studējošo pašpārvaldē!

Vai tu spēsi uzdrošināties?

Seminārs “Kam rūp students? 2019” notiek projekta “Students: tagadnes ieguldījums nākotnē” ietvaros. Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content