Latvijas studentu apvienība

Piesakies semināram Mērķis’18 kā klausītājs!

Jau šonedēļ norisināsies seminārs Mērķis’18, kurā esošajiem un topošajiem senatoriem un domniekiem būs iespēja gūt padziļinātu izpratni par akreditācijas procesu un studējošā iesaisti iekšējās kvalitātes nodrošināšanā. Lai gan dalībnieku reģistrācija semināram jau noslēgusies, tomēr aicinām lekcijām pievienoties klausītājus! Lai reģistrētos kā klausītājs, aizpildi anketu, un droši atzīmē, ka ierdīsies uz pasākumu arī Mērķa Facebook event

Semināra programma

Piektdien, 6. aprīlī:
18.10 Varas sadalījums augstskolās (Evija Kaminska)
19.20 Kā neizdegt? (Artūrs Ancāns)
20.30 Akadēmiskās uzvedības normas (Viesturs Levada)

Sestdien, 7. aprīlī:
10.10 AIKA par akreditācijām (Asnate Kažoka)
11.30 Iekšējā kvalitātes ndrošināšanas politika (Inguna Zariņa)
Tam sekos darbnīca par akreditācijas ekspertu ziņojuma izmantošanu iekšējās kvalitātes nodrošināšanā, kas paredzēta tikai dalībniekiem, kas pieteikušis iepriekš.
16.40 Darbības plāna izveide. Mērķu sasniegšana. Pēctecība. (Atis Ķeņģis)

Seminārs norisināsies Rīgas Stradiņa Universitātes Studentu mājā Palasta ielā 3 (ieeja no 11. novembra krastmalas puses).

Piektdienas, 6. aprīļa, vakarā būs iespēja noklausīties vispārīgākas, visiem studentu pārstāvjiem letderīgas lekcijas. Vakaru uzsāksim ar kādreizējās RTU SP vadītājas Evijas Kaminskas lekciju par iekšējo varass sadaļījumu augstskolās. Tam sekos ārsta-psihoterapeita Artūra Ancāna stāstījums par to, kā neizdegt, darbojoties studentijā, un Viestura Levadas, RSU senatora, lekcija par veidiem, kā augstskolā par sevi atstāt lielisku iespaidu jeb akadēmiskās uzvedības normām.

Sestdien, 7. aprīlī, no rīta iespējams pievienoties divām lekcijām. Pirmā no tām būs Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras pārstāves Asnates Kažokas lekcija, kurā tiks izstāstīta akreditācijas procesa norise. Tam sekos Ingunas Zariņas stāstījums par kvalitātes nodrošināšanas politiku augstskolā jeb to, kā rūpēties par kvalitāti arī ārpus akreditācijas brīža. Abas lektores ir LSA vecbiedres un ir vadījušas Akadēmisko virzienu, tāpēc var lepoties ar pieredzi izglītības kvalitātes nodrošināšanā gan augstskolas, gan nacionālā līmenī. Pēc darbnīcas par akreditācijas ekspertu ziņojuma izmantošanu, kas paredzēta tikai dalībniekiem, sekos Ata Ķeņģa lekcija par darbības plāna izveidi, mērķu sasniegšanu un pēctecību. Tai drīkst pievienoties arī klausītāji.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content