Latvijas studentu apvienība

Piesakies starptautiskām studentu-ekspertu apmācībām!

No 4. līdz 6. oktobrim Rīgā norisināsies starptautiskās apmācības studentiem-ekspertiem augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanā. Apmācības paredzētas Eiropas Studentu apvienības (ESU) studentu-ekspertu tīklam un Latvijas Studentu apvienības (LSA) studentu-ekspertu tīklam. Plānots, ka apmācībās piedalīsies aptuveni 60 dalībnieki no vairāk nekā 20 valstīm.

Apmācībās Tev būs iespēja:

  • iepazīties ar citu valstu kolēģiem, kas aktīvi darbojas augstākās izglītības politikas veidošanā un ir iesaistīti studiju kvalitātes vērtēšanā;
  • iegūt padziļinātu informāciju par procesiem Eiropas Augstākās izglītības telpā, dažādu Eiropas valstu augstākās izglītības sistēmām, kā arī eksperta darbam būtiskas zināšanas un prasmes;
  • nodibināt  kontaktus turpmākai starptautiskai sadarbībai studentu organizāciju starpā;
  • attīstīt starpkultūru komunikācijas prasmes.

Gan ESU, gan LSA studentu-ekspertu tīklos studējošie tiek sagatavoti dalībai dažādās kvalitātes novērtēšanas procedūrās – gan savā valstī, gan starptautiski –, gan arī sagatavoti iesaistei augstākās izglītības politikas veidošanā savā valstī un Eiropas līmenī.

Studējošo dalība kvalitātes novērtēšanas procedūrās ir būtiska, jo studējošos tiešā veidā ietekmē piedāvātās izglītības kvalitāte. Lai studējošo dalība kvalitātes novērtēšanas vizītēs būtu jēgpilna, būtiska ir informētība par aktuālām norisēm Eiropā un pasaulē, plašs skatījums uz izglītības procesiem, atbilstošas komunikācijas, analītiskajās un sadarbības prasmes.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, līdz 12. septembrim aizpildi pieteikuma anketu.

Apmācības norisināsies angļu valodā!

Apmācības notiek projekta “ESU un LU SP apmācības studentiem – izglītības kvalitātes novērtēšanas ekspertiem” ietvaros un tā realizācijā ir iesaistīta Latvijas Studentu apvienība (LSA), Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP), Eiropas Studentu apvienība (ESU) un Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra (AIKA).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content