Latvijas studentu apvienība

Piesakies studentu ekspertu apmācībām!

Izsludināta pieteikšanās studentu ekspertu apmācībām, kas norisināsies 7. un 12. septembrī. Neatkarīgi no tā, vai tikai interesējies par iespēju piedalīties studiju kvalitātes novērtēšanas vizītēs, vai šajā procesā esi iesaistījies, apmācības būs vērtīgas, lai uzsāktu vai turpinātu veiksmīgi darboties studentu ekspertu tīklā.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, līdz 7. septembrim (ieskaitot) aizpildi pieteikšanās anketu: ej.uz/SEapmacibas 

No 2020. līdz 2023. gadam norisinās liels daudzums studiju virzienu akreditācijas vizīšu – tā saucamais “akreditācijas vilnis”. Tām paralēli notiek arī licencēšanas vizītes, kas nepieciešamas jaunu studiju programmu atvēršanai. Katrā no šīm vizītēm ekspertu komandā ir obligāta studenta dalība. Apmācības paredzētas, lai sagatavotu studentus dalībai šādās vizītēs, kas ir ne vien lieliska pieredze, bet arī iespēja nopelnīt – eksperti par savu darbu tiek atalgoti.

Ja esi ieinteresēts iesaistīties studentu ekspertu tīklā un piedalīties apmācībās, bet vēlies uzzināt vairāk, dodies uz SE sadaļu LSA mājaslapā. Apmācības uzlabos zināšanas un prasmes studentu dalībai vizītēs ekspertu lomā, kurā studējošajam aktīvi jāiesaistās kvalitātes novērtēšanas procesā, kā arī jāpiedalās kopējā ekspertu atzinuma rakstīšanā.

Apmācības plānotas divu dienu garumā – pirmajā apmācību dienā, 7. septembrī, norisināsies lekcijas, kurām būs iespēja pievienoties tiešsaistē vai noskatīties vēlāk ierakstā, bet 12. septembrī notiks praktiska nodarbība klātienē. Semināra beigās simulācijas dalībniekiem tiks izsniegti sertifikāti par dalību apmācībās!

Līdz ar straujo novērtēšanas vizīšu skaita pieaugumu un kā arī jaunu studentu iesaisti augstākās izglītības novērtēšanas procesos, esam nolēmuši jums piedāvāt iespēju apmeklēt plašākas, rīkotas apmācības jaunajiem un arī pieredzējušākiem studentiem ekspertiem. Piesakoties dalībai novērtēšanas vizītēs, dalība apmācībās tiks uzskatīta par priekšrocību.

Apmācības rīko Latvijas Studentu apvienība kopā ar Augstākās izglītības kvalitātes aģentūru. 

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content