Latvijas studentu apvienība

Piesakies uz Nordic Organizational Meeting Somijā

Jau no 4. līdz 7. novembrim Helsinkos (Somijā) notiks Ziemeļvalstu nacionālo studentu apvienību tikšanās (Nordic Organizational Meeting – NOM). Šī NOM galvenā tēma būs par lēmumu pieņemšanas procesiem Eiropas Savienībā un iespējām tos ietekmēt ar studentu apvienību politisko ietekmi. Katru gadu NOM tiek organizētas ar mērķi diskutētu par aktualitātēm Eiropas Studentu apvienībā (ESU) un izrunātu tās ziemeļvalstu studentu apvienību vidū, kurām nereti ir līdzīga nostāja par augstākās izglītības jautājumiem.

Latvijas studentu apvienība (LSA) uz šo pasākumu nodrošina vienu atmaksātu vietu dalībai no Latvijas, sedzot dalības maksu un ceļa izmaksas deleģētajam pārstāvim. Lai pieteiktos uz šo vietu, pretendentam uz lsa@lsa.lv līdz 21. oktobra plkst. 14.00 jāiesūta motivācijas vēstule un savs dzīves gājuma apraksts (CV). Atbilstoši nolikumam “Latvijas Studentu apvienības pārstāvju deleģēšanas kārtība starptautiskai pārstāvniecībai” pretendentu pieteikumi tiks vērtēti ar Valdes lēmumu pēc pieciem kritērijiem: iepriekšējā pieredze studentu pārstāvniecībā, kandidāta motivācija, zināšanas par pasākuma tematu, paredzētā turpmākā iesaiste studentu pārstāvniecībā un komunikācijas prasmes.

NOM dalībniekiem būs lieliska iespēju klātienē satikt studentus no Islandes, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas un Lietuvas, un uzdot sev interesējošos jautājumus par viņu valstu izglītības sistēmām, iegūtu plašāku pieredzi, kā arī papildinātu savu zināšanu loku ar starptautisku pasākumu pieredzi.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA Viceprezidenti Martu Megni (marta.megne@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content