Latvijas studentu apvienība

Pieteikšanās ESU studentu-ekspertu tīklam

Ja esi ieinteresēts iesaistīties augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanā, šobrīd vari izmantot iespēju pieteikties Eiropas Studentu apvienības (ESU)  studentu-ekspertu tīklam un piedalīties ekspertu apmācībās. ESU uzturētais tīkls nodrošina studentu iesaisti kvalitātes nodrošināšanas sistēmā, studiju programmu novērtēšanā un akreditēšanā, tādējādi nodrošinot, ka studenti ir nozīmīgi lēmumu pieņēmēji augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanā visā Eiropā.

Esot LSA pārstāvim ekspertu tīklā, ir vairāki pienākumi, kas iekļauj aktīvu dalību nepieciešamajos pasākumos: jādalās ar labās (un sliktās) prakses piemēriem, jānodod iegūtā informācija LSA, kā arī jāveic citi uzdevumi pēc nepieciešamības, kas saistīti ar ESU darbu.

Protams, esot daļai no ESU Kvalitātes nodrošināšanas tīkla (ESU QA Pool), studentiem ir vairāki ieguvumi. Pirmkārt, ir iespēja paplašināt savu zināšanu loku par augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas mērogā, kā arī iepazīties ar dokumentiem, normatīvajiem aktiem un procesiem, kas to ietekmē (piemēram, Boloņas process). Otrkārt, piedalīties pasākumos kā ESU pārstāvim, piemēram, Eiropas Kvalitātes nodrošināšanas forumā (European Quality Assurance Forum). Treškārt, iegūt plašu kontaktu loku visā Eiropā, tādējādi attīstot savas komunikācijas un cita veida prasmes.

Minimālās prasības pretendentiem:

  • Ir oficiāli reģistrēts kā students kādā augstākās izglītības iestādē;
  • Ir iesaistījies studentu pārstāvniecībā līdz šim;
  • Izcilas angļu valodas zināšanas.

Savu pieteikumu ar iekļautu motivācijas vēstuli un dzīves gājuma aprakstu (CV) sūti uz lsa@lsa.lv līdz 15. jūnijam (ieskaitot) ar norādi “ESU QA Pool”. Pieteikumi tiks izskatīti un atbilstošākajiem tiks izveidota LSA rekomendācijas vēstule dalībai studentu-ekspertu tīklā.

Sīkāku informāciju par pieteikšanos var atrast ESU mājaslapā.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content