Finanšu pratības kampaņa – podkāsts “Vai tu māki rīkoties ar savu naudu?” 1. epizode

Podkāsta Vai tu māki rīkoties ar savu naudu? mērķis ir, iesaistot un uzklausot dažādu ekspertu viedokļus un ieteikumus, informēt un palīdzēt visiem studējošajiem uzlabot savu finanšu pratības līmeni, lai palīdzētu tiekties uz finansiālā mērķa sasniegšanu. 

Podkāstu veido Elīza Dāldere, Izabella Rumkovska, Marta Kristiāna Viļuma, Kristofers Kalniņš-Liberis, Arnis Pēteris Rozentāls, Arnolds Gudkovs, Sandra Aleksandra Lode un Madara Iverta. Tas tapis sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu mediju Skaļāk un Finanšu nozares asociāciju.

Meklē podkāstu Youtube un Spotify

Tēma – “Jaunietis – noguldījumi un ieguldījumi”. 1. epizodes “Vai tu māki rīkoties ar savu naudu?” viesi ir Swedbank Finanšu institūta vadītājs Reinis Jansons un Nasdaq vērtspapīru tirdzniecības speciāliste Laima Viškinte. Podkāsta vadītāji ir Marta Kristiāna Viļuma un Kristofers Kalniņš-Liberis.

Viesi kopā ar ieraksta vadītājiem aplūkoja jautājumus, kas saistīti ar iespēju iegūt ilgtermiņa ietaupījumus ieguldot vai noguldot naudas līdzekļus. Viesi izteica savu viedokli saistībā ar jauniešu dažādību un dalījās savā personīgajā pieredzē par finanšu jautājumiem.

Did you like this article? Share it with your friends!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content