Latvijas studentu apvienība

Finanšu pratības kampaņa – podkāsts “Vai tu māki rīkoties ar savu naudu?” 2. epizode

Podkāsta Vai tu māki rīkoties ar savu naudu? mērķis ir, iesaistot un uzklausot dažādu ekspertu viedokļus un ieteikumus, informēt un palīdzēt visiem studējošajiem uzlabot savu finanšu pratības līmeni, lai palīdzētu tiekties uz finansiālā mērķa sasniegšanu. 

Podkāstu veido Elīza Dāldere, Izabella Rumkovska, Marta Kristiāna Viļuma, Kristofers Kalniņš-Liberis, Arnis Pēteris Rozentāls, Arnolds Gudkovs, Sandra Aleksandra Lode un Madara Iverta. Tas tapis sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu mediju Skaļāk, Finanšu nozares asociāciju un Patērētāju tiesības aizsardzības centru.

Meklē podkāstu Youtube un Spotify

Tēma – “Kā nezaudēt naudu?”. 2. epizodes “Vai tu māki rīkoties ar savu naudu?” viesi ir Kaspars Brikša, Citadeles Informācijas tehnoloģiju drošības daļas vadītājs, un Santa Zarāne, Patērētāju tiesību aizsardzības centra Patērētāju atbalsta, sabiedrības informēšanas un komunikāciju daļas vecākā eksperte. Podkāsta vadītāja ir Marta Kristiāna Viļuma.

Viesi kopā ar ieraksta vadītājiem sniedza atbildes uz jautājumiem, kā uzmanīties no krāpniecības shēmām interneta vidē, kā nepazaudēt naudu, iztērējot to nevajadzīgu lietu iegādei u.c.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content